Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Бременност и раждане»Клиниката на др. Мазнейкова - за или против

Клиниката на др. Мазнейкова - за или против

  • 25.11.10 09:08#1vikitovikitoНовакРегистрация: 11.11.10Град: -Отговори: 1Клиниката на др. Мазнейкова - за или противЗдравейте,

    чух и добри и лоши отзиви за тази клиника. Някои има ли лични наблюдения от специалистите, които работят там?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.10 01:18#2надето надето НовакРегистрация: 01.12.10Град: -Отговори: 12от: Клиниката на др. Мазнейкова - за или противбаща ми се оперира там, много е доволен от лекаря му, ама не му помня името. той е ортопед и е страхотен специалист. но за Мазнейкова като специалист има много противоречиви мнения, но повечето са положителни. зависи за какво си отишъл ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.10 10:47#3panchopanchoНовакРегистрация: 07.12.10Град: -Отговори: 10от: Клиниката на др. Мазнейкова - за или противКакто във всяка клиника- има и добри и не толкова добри специалисти. С тази система на здравеопазване, да не ти се налага да стигаш до лекар.

    Скоро ми падна кръвното. Работя в близост до въпросната клиника. По близо ми се стори едно ДКЦ. Отидох, полуприпаднала и знаете ли какво? Отказаха да ми премерят кръвното, защото не си нося здравната книжка...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.10 01:09#4КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 01.11.10Град: -Отговори: 29от: Клиниката на др. Мазнейкова - за или противТова е просто ужасно, тези лекари са станали толкова безсърдечни, че направо да се чудиш как нямат капка съжаление към болните, а само в джоба им гледат...ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.10 01:31#5костадинкакостадинкаНовакРегистрация: 15.11.10Град: -Отговори: 30от: Клиниката на др. Мазнейкова - за или противАми да, такива са докторите в България, ако нямаш парички в джоба си загубен. Пък за тази клиника съм чувала повече отрицателни мнения, отколкото положителни, ама аз не мога да кажа нищо от личен опит :s: ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.11 10:38#6black velvetblack velvetНовакРегистрация: 05.11.11Град: -Отговори: 1от: Клиниката на др. Мазнейкова - за или противМного са комерсиални. А и тази прехвалена Мазнейкова, не, благодаря! Нали помните случая на починалата Запряна. Измъкна се докторицата, щото има влиятелни и силни приятели. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest