Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Как да се храня здравословно

  • 21.01.12 03:39#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 7Как да се храня здравословноЗдравейте! Преди 2-3 години тренирах танци и спортувах усилено. Бях в страхотна форма и изглеждах добре. Само че отскоро надебелях с 10 килограма и вече съм ужасно схваната. Започна ли някакви раздвижващи упражнения, всичко ме боли и изглеждам така, сякаш за първи път правя физически усилия.

    Преди с каквото и да се хранех, всичко изгаряше и си оставах слаба. А сега имам "вълчи" глад, ям непрекъснато и това започва да ми личи. А спорт не помага, а само ставам по-схваната от преди.

    Моля ви за някой съвет за здравословно хранене. Не искам диети, защото смятам, че те само изтощават допълнително организма.

    Моля за някои рецепти за здравословни яденета и съвет как мога да се върна в предишната си форма.

    Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.12 10:15#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 7от: Как да се храня здравословноБлагодаря за отговора!!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.19 11:46#3Потребител#238487Потребител#238487НовакРегистрация: 25.09.19Град: БургасОтговори: 3от: Как да се храня здравословноздравейте ,аз този проблем си го имам от момиче ,а след раждането килограмите само вървят нагоре.Стигнах до лекар който за първи път се сети да ми пусне определени изследвания и ми направи хранителен режим.За мое учудване трябваше да ям по 5-6 пъти дневно ,отслабнах с 12 кг.чуствам се много добре .Просто намерете подходящия за вас лекар и всичко ще се подреди ,само не скачайте от диета на диета че това ми докара преди общо 18 кг нагоре.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest