Ezine.bg»Форум»Здраве»Ужас! Хемороиди!

Ужас! Хемороиди!

  • 01.03.12 10:45#1Fat BertaFat BertaДжедайРегистрация: 31.10.13Град: СофияОтговори: 6Ужас! Хемороиди!Здравейте, срам-несрам, и мен ме застигна. Сигурно защото едно време се подигравах на хората с хемороиди. Лекарката ми изписа някакъв мехлем и хапчета за свиване на кръвоносните съдове, но вече месец нищо не се променя.

    Ако някой може да даде съвет за справяне с проблема, някоя бабина рецепта или лечение с билки и традиционни мехлеми, ще съм доста благодарна. Мерси предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.12 01:25#2gerganagerganaНовакРегистрация: 03.05.11Град: -Отговори: 1от: Ужас! Хемороиди!ne znam kakvo da ti kaza maika mi ima nqkoi put.nai dobre e da se izplakva6 2 puti na den s smradlika,evtina e i mislq ima po aptekite...6te q svari6 izcedi6 i 6te si izplakne6.6te ti mine dosta burzo ОтговорОтговор с цитат
  • 29.05.13 10:55#3Албена ХристоваАлбена ХристоваНовакРегистрация: 29.05.13Град: ВарнаОтговори: 1от: Ужас! Хемороиди!здравейте,новасъм тук но ще се опитам да помогна като споделя с вас една изпитана рецепта. в подходяш съд/тенджера-стара най добре/слагате малко дървени въглища и едно пакетче тамян /купува се от църквата/ .Всичко се пали и като започнеда пуши ,увивате с една хавлия и кличите отгоре.неприятно е и болезнено малко ,но пък ефекта е... много добър Аз мога да кажа вече нямам проблем от както го направих .Успех ви желая!!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 11.06.17 02:17#4proektilproektilНовакРегистрация: 11.06.17Град: -Отговори: 1от: Ужас! Хемороиди!На мен ми помогна хеморрел мехлем. Много години влачих тоя проблем, сега съм като прероден. Не вярвах в началото, подходих много скептично защото съм ползвал какво ли не. Ползвах го по моя си схема - сутрин и вечер мазане след баня. След 3-4 път болките отшумяха. Измазах го целия. Препоръчвам го с две ръце! Има го по аптекитеОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.17 12:17#5Потребител#197224Потребител#197224НовакРегистрация: 31.08.17Град: -Отговори: 1от: Ужас! Хемороиди!Здравейте пробвах rectistop и няма никакъв ефект. Не се лъжете по рекламата. Пари на вятъра само.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest