Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Проблеми в интимния живот с мъжа ми

Проблеми в интимния живот с мъжа ми

  • 24.05.12 01:08#1aisqlaisqlНовакРегистрация: 23.05.12Град: Горна ОряховицаОтговори: -Проблеми в интимния живот с мъжа миЗдравейте,

    бих искал да споделя моята история. Малко ме е срам да разкажа, но нямам на кого и намерих този сайт и реших да споделя моята лична драма. Женена съм от 2 години и вече мисля, че съм нежеланата жена която бях. Казват че за сплотена връзка ли, там не знам какво, всичко зависело от секса. От 2-3 месеца насам се отдалечаваме един от друг, много рядко го правим и нали се сещате ще го направи защото аз искам, но без желание без чувство.

    Когато се опитам да се доближа до него той ме отблъсква, а когато му кажа защо бяга от мен той започва да вика да ме гони. Стигало се е и до по сериозни неща незнам какво да направя, какво да му кажа, не иска да ме чуе да ме разбере, че ме наранява по този начин мисля че проблема е в интимния живот.

    Може би някой ще каже да го оставя, но за този мъж се отказах отсемейството си, само за да съм с него.

    Дайте ми съвет, обичам го много.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.12 07:20#2Emma83Emma83НовакРегистрация: 10.08.12Град: -Отговори: 14от: Проблеми в интимния живот с мъжа миТрябва да го накараш да ти каже какъв е проблема. Ако не иска, тогава знаеш какво трябва да направиш, пък ако ще и да го обичаш колкото света. При положение, че толквоа време сте заедно, трябва да може да го обсъждате тези неща.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.13 06:03#3RalicaRalicaНовакРегистрация: 16.09.13Град: -Отговори: 3от: Проблеми в интимния живот с мъжа миПробвай да го накараш да те поиска. Обличи си някакво секси бельо, разхождай се по разсъблякана около него. Ако това не помогне, значи има някаква сериозна причина, за която трябва да поговорите. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest