Още мода

  • 09.08.12 10:22#1ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 6Още модаМного жени се питат какви ли ще са модните тенденции през тази есен, а също и през зимата.. Ами нека да видим...

    ЛОНДОН

    .. В Лондон модните тенденции са следните: ..

    -обемните поли (например полите тип "балон"; просто обем под кръста)
    -гащеризоните (сладурските "цели" облеткла са страхотен хит през тази есен)
    -райета (райетата, независимо хоризонтални или вертикални, са показвани в много тоалети на Лондонската седмица на модата)
    -ярките цветове (също както през лятото, през есента и зимата ярките цветове ще обагрят гардеробите ни.. тюркоазеното продължава да е на мода и през студените месеци, за да ни напомня за топлите и слънчеви дни )
    -принтовете още ще шарят весело тоалетите ни (пънк принтове например, или големите "картинки" върху дрехите не се забравят.. )

    --

    НЮ ЙОРК

    .. Тук имаме долу-горе същото положение, но има и малко противопоставяне..

    -обемът присъства и тук, в Ню Йорк (изглежда това със сигурност ще е на мода :y: :y: )
    - връщаме се към военните години..!! (този цвят, шарките, двойно закопчаните палта и всичко военно ще е на мода според Ню Йоркските дизайнери..  )
    -"денди" стилът (класиката) ще е на мода, вдъхновен от модата на миналия век..
    -бляскавите рокли на звездите също ще са на мода и жените пак ще се чувстват като кралици :wink:
    -принтовете и шарките се срещат и тук (те също ще са със сигурност на мода)
    -заедно с шарките на мода обаче е и минимализмът (изчистени дрехи).. Изчистените дрехи също намират място в зимната мода, и това е нормално за зимата... (например бял топ и черен панталон или дънки; бял панталон и розова блузка.. дрехи без шарки :wink: )


    .. Също на мода при обувките (най-вече при ботушите) ще са дантелите; типичните змийски кожи и други кожи; велурът, разбира се; естествено и топлият зимен пух..

    !!..АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ОЩЕ НЕЩО ОТНОСНО МОДАТА ПРЕЗ ЕСЕН-ЗИМА 2012, МОЛЯ ДА СПОДЕЛИ ^^..!!

    .. и много бих искала да разбера каква ще е модата при обувките през есен-зима 2012, имам такава тема, там запишете .. донякъде знам какво е на мода при обувките, като например типа "кабуки" и ботушите на токове, но все пак ми помогнете, моля..!! thx ^_^ може да пишете дали съм ви била полезна също :wink:

    ..   ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.12 06:14#2Emma83Emma83НовакРегистрация: 10.08.12Град: -Отговори: 14от: Още модаБаш пък с тези балонести поли... какво толкова им харесватОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 12:20#3ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 6от: Още модаДа, и аз не ги харесвам... :n:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.12 10:47#4ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 6от: Още модаНе само поли, но и има такива панталони и за тях става въпрос.. :wink: :wink:

    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 03:18#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Още модаAз никога не съм се интересувала от модните тенденции. Когато имам нужда от нещо ново, отивам до ул. "Гео Милев" 1 в Стара Загора, там се намира моят любим магазин за дрехи Карамела Фешън. Когато си харесах дрешка и си я купувам, ако тя е по модните тенденции, е добре дошло. Този магазин определя модата за мен и мисля,че всичките ми дрехи са много хубави и стилни.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest