Дали ми изневерява?!

  • 03.09.13 09:42#1LusiLusiНовакРегистрация: 03.09.13Град: -Отговори: -Дали ми изневерява?!Здравейте! Аз съм на 23 години и съм от малък провинциален град. От 5 години имам връзка с мъж ,с когото вече живеем на семейни начела. Имаме детенце. Един ден ,случайно, намерих в един сайт негова регистрация (сайт за запознанства).

    Той ми обясни,че не си е правил той регистрация и някой друг му я бил направил, естествено аз не повярвах.След известно време аз видях ,че той си комуникира с някакви жени, а с едната даже се разбира да се види. Спретнах му един хубав разговор. След това той дълго ми се извинява и от тогава не съм виждала нищо. Сега ми е чудно дали ми изневерява ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 02:50#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Дали ми изневерява?!поговори с него откритоОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 05:52#3Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 25от: Дали ми изневерява?!Може да не ти е изневерил, но според мен като нищо може да го направи щом се занимава с подобни сайтове. Все пак не си втълпявай нищо без да си сигурна на 100%.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.13 05:42#4МихаелаМихаелаНовакРегистрация: 10.09.13Град: -Отговори: 6от: Дали ми изневерява?!Имате проблеми с вашия съпруг или приятел и търсите начин да ги разрешите?
    Ние ви предлагаме да се включите в нашия телевизионен проект, в който специалисти психолози ще разрешат и ще ви консултират как да съжителствате в нормална среда.
    Ако искате да се вклюячите в проекта, изпратете вашата история на имейл адрес
    for_family@abv.bg или се обадете на +359 888 045 626.
    Проектът „За семейството” е предаване, което има за цел да въведе, посещението на двойки и семейства при семеен консултант /психолог/ , с цел разрешаването на проблеми от различно естество, водещи до раздели, посегателства, домашно насилие и дори фатален край. Тази практика се използва успешно в големите, развити страни като САЩ, Англия, Русия и Германия. Поради тази причина, проведохме едногодишно проучване сред населението на България и резултатите показаха, че голяма част от нас имат желание да разрешат проблемите си, но в много от случаите възможността да потърсят професионална помощ е непосилна за тях. Затова ние поканихме едни от най-изявените в своята област специалисти, доказали своите качества и умения в цял свят
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest