Ezine.bg»Форум»Мода и модни тенденции»Искам да направя моя модна линия

Искам да направя моя модна линия

  • 05.09.13 03:18#1NikoletaNikoletaНовакРегистрация: 02.09.13Град: АлековоОтговори: -Искам да направя моя модна линияЗдравейте не знам дали тук е мястото, но съм решила да направя собствена модна линия. Имам умения млада и амбициозна на 17 съм най вече. Родителите ми са съгласни да регистрират фирма на тяхно име и да платят патента на марката който е 600 лева .

    Имам машини и познания ,но имам притеснения. Дали някой ще си купи дрехи от 17 годишна???
    Дрехите ще са на достъпни цени за всеки българин, Но като споделих идеята на момичетата от моя клас те ми се присмяха

    "Ти луда ли си твоя марка хаха" "аз не бих си купила твоите парцали" Почуствах се много зле , но искам да взема живота си в свой ръце . Затова вие бихте ли си купили дрехи на българска 17 годишна Дизайнерка. Например елегантна рокля за 30 лева .

    Снимката е на мой модел рокля видях я в Интернет и си я уших бях на сватба с нея . Като изчислих разхода и нещо за мен бих я продавала за 30 лева не мога да прикача снимка не знам как съжалявам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 12:25#2IlariaIlariaМастър ШефРегистрация: 31.10.13Град: СофияОтговори: 7от: Искам да направя моя модна линияДействай, в малко млади момичета като теб има такава инициатива и ентусиазъм. Момичетата от твоя клас в момента мислят сам за прическите си, докато ти имаш идея и поглед за нещо, което може да стане голямо.

    Все пак помисли добре, защото пласирането на дрехите сигурно ще е най-големият ти проблем. Но пък, ако на 17 се сблъскаш с толкова много неща, дори и да се провалиш, представяш ли си какъв опит ще имаш на 23,15, 30 г..

    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 04:47#3Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 25от: Искам да направя моя модна линияПърво искам да те поздравя за твоя ентусиазъм и хъс. Не се отказвай и остави приятелките ти да си говорят каквото искат - вятър им вее покрай ушите още )) Хубаво е, че вашите те подкрепят, давай само напред Несъмнено ще срещнеш някои затруднения, но колкото повече навлизаш в материята, толкова по-добре ще стават нещата ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.13 07:13#4Ilona_75Ilona_75НовакРегистрация: 08.09.13Град: -Отговори: 1от: Искам да направя моя модна линия Аз не гледам марката... Хареса ли ми - купувам и чак после гледам марката... Така, че действай!ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.13 02:25#5CloudeyCloudeyНовакРегистрация: 03.09.13Град: СофияОтговори: 7от: Искам да направя моя модна линияБраво! Чудесна идея.

    Пробвай се. И да стане, и да не стане, важно е да се опитва, докато намериш това, което ти харесва да правиш.

    В кой град се развива действието?

    Но си направи една хубава сметка как точно ще реализираш пласирането на дрехите. Трябва ти наем на помещение за магазин, човек, който ще седи там, тоест заплата (ако ли пък се организираш ти да седиш, това ще отпадне). Трябва ти реклама и достъпност.

    И така както твоите приятелки се смеят, защо не им предложиш да ти помогнат?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.16 10:13#6MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Искам да направя моя модна линияИмаш ли достатъчно желание, ще успееш, не слушай другите.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.18 04:29#7Потребител#208480Потребител#208480НовакРегистрация: 07.03.18Град: -Отговори: 50от: Искам да направя моя модна линияСтискам палци да успееш! Ако наистина го искаш го направи, независимо какво казват другитеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest