Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Моля да ми кажете истината

Моля да ми кажете истината

  • 12.09.13 02:13#1pavelpavelНовакРегистрация: 03.09.13Град: БорнаревоОтговори: 1Моля да ми кажете истинатаТова на снимката съм аз. Кажете красив ли съм, грозен ли съм, слаб ли съм, дебел ли съм?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 12:34#2IlariaIlariaМастър ШефРегистрация: 31.10.13Град: СофияОтговори: 7от: Моля да ми кажете истинатаСъвсем нормално дете ми се струваш Защо се притесняваш. Като възмъжееш, ще станеш супер готин...Ако се притесняваш за тялото си, започни да се занимаваш със спорт и толкоз.
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 12:35#3Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 25от: Моля да ми кажете истинатаСпоред мен изглеждаш напълно нормално, не си дебел и грозен Бъди по-уверен в себе си Спортувай, не яж твърде много боклуци и няма да имаш никакви проблеми с външния вид ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 12:40#4ИренаИренаНовакРегистрация: 26.08.13Град: СофияОтговори: 6от: Моля да ми кажете истинатаМило дете, изглеждаш прекрасно. Като майка на две момчета, с ръка на сърцето, те уверявам, че си чудесно развит. Продължавай в същия дух, запищи се на някакъв спорт и ти обещавам, че ще се превърнеш в красив млад мъж.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 09:11#5portokalka.babyportokalka.babyНовакРегистрация: 31.08.13Град: -Отговори: 1от: Моля да ми кажете истинатаИзглеждаш нормално но ми се струва че си малък на години както казаха другите запиши се на някакъв спорт и след някоя друга година като станеш мъж ще си голямо парче :wink: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest