Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Деца и родители»За или против детската градина

За или против детската градина

  • 26.09.13 10:19#1CarolinaCarolinaНовакРегистрация: 26.09.13Град: Златна ПанегаОтговори: -За или против детската градинаЗдравейте скъпи мами (и татковци)
    Ще ви разкара на кратко моята история. На 23 години съм, щастливо омъжена и с прекрасно момиченце на 3 годинки. Безработна съм и имам възможност да си я гледам в къщи , но много от нейните връстници вече ходят на детска градинка.

    Кое е по-добре за децата на тази възраст детската градина или в къщи? Колебая се и ще Ви помоля за съвет. .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.13 10:59#2DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: За или против детската градинаНа детска градина е по-добре.Така детето се социализира.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 12:04#3ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 12.06.13Град: -Отговори: 14от: За или против детската градинаЗдравей Аз съм твърдо ЗА детските градини не само заради социализацията, а и заради възможностите, които предлагат на децата да се учат на различни неща, да развиват въображението си, да започнат да изграждат своята самостоятелност отрано. От друга страна, за родителите остава много повече свободно време да си вършат работата. Вярно е, че вирусите сред децата се разпространяват толкова бързо, както никнат гъби след дъжд, но и по този начин се каляват.
    Въпросът ти ми се стори странен, честно казано Първо, защото си забременяла едва на 19, вместо да учиш, да си намериш добра работа и после да мислиш за семейство... И второ, защото ти самата се представяш като "безработна" и явно имаш намерение да си останеш така. Защо?!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.17 03:26#4AniAniНовакРегистрация: 20.02.17Град: -Отговори: 2от: За или против детската градинаИ аз съм за детската градинаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest