Ezine.bg»Форум»Деца и родители»Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумя

Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумя

  • 10.10.13 08:54#1elenaelenaНовакРегистрация: 10.10.13Град: ХарманлиОтговори: -Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумяЗдравейте,реших и аз да ви споделя мойте мисли и емоции.с приятеля ми сме от 6г.,аз съм на 22,а той на 26.искам мнение по един мой наболял проблем.той иска бебе,а аз сякъш се двоумя и в този ред на мисли ме е страх да не го изгубя заради това.

    не че не искам да имаме дете,още от начало разбрах че искам от него дете,но сега като почна да мисля-за пари(как ще се справяме),той няма добра работа,а аз имам кредит.искам да отидем в чужбина,а той има други планове за нас.въобще даите съвет,защото мисля ден и нощ затова.....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.13 02:47#2AdrianaAdrianaНовакРегистрация: 11.10.13Град: СофияОтговори: 1от: Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумяМного си млада за деца, още повече, че не си сигурна, че искаш точно сега.Няма смисъл да забременяваш, само за да задържиш един мъж. Той ако те обича истински, ще бъде с теб, с или без деца. Аз не мога да имам деца, а догодина се омъжвам. ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.13 05:40#3ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумяМного ми хареса как расъждаваш и според мен ти е малко рано за детенце,все пак е хубаво ако ще се създава нов живот да сте сигурни,че го икате и двамата пък и ти сама каза,че за момента и финансово не сте много стабилни и е по-хубаво да изчакате,както каза потребителката в предния коментар,ако той те обича ще те изчакаУспех!ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.13 08:23#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумяи аз мисля така.ако той те обича ще те изчака докато си готова.ако ли не търси си друг.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.13 12:44#5pilitopilitoНовакРегистрация: 23.09.13Град: ДобричОтговори: 1от: Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумямила ти никога няма да бъдиш готова винаги ще си казваш няма пари нямаме жилище няма това няма онова ..... ако найстина обичаш човека до себеси и искаш да бъдиш с него ...сигурна си в него...сигурна си че той е готов за теб на всичко... не го мисли че утре може да го нямаш до себе си и утре в други ден някоя кифла я виж бременна от него.... това е моето мнение ....решението си е твое УСПЕХ... ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.13 04:21#6ВаняВаняНовакРегистрация: 12.10.13Град: КазанлъкОтговори: 4от: Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумяЖивотът в България е труден и ще става все по-тежък.Не се заблуждавай, че положението в страната ни ще се оправи и ще настанат по-добри времена.Щом сте заедно от 6г., щом се обичате, не отлагайте, направете си поне едно дете, млади сте, ще се справите, ако сте заедно и си помагате.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.13 07:52#7ХариХариНовакРегистрация: 17.10.13Град: -Отговори: 7от: Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумяТочно за това, че нещата в България няма да се оправят е проблема да имаш деца в България. Ти си права, щом приятеля ти няма достатъчно добра работа, а и ти самата, едно дете само ще влоши нещата (според мен), ако бяхте в друга страна, самата държава помага за отглеждането на детето, а в България е недостатъчно. Пък и найстина сте млади за деца, винаги можете да поработите и да изкарате пари 1-2 години преди да вземете такова решение.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 03:38#8РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Страхувам се да не го изгубя,защото той иска бебе,а аз се двоумяСпоред мене това си е персонален въпрос и вие трябва да го решите сами. Но от моя страна те поздравявам че не искаш бебе сега защото не знаете дали тук или на чужбина ще ходите, работата не му е сигурна и тнт. В смисъл може да имате бебе и нещата да се подреждат докато гледате детето но зависи от това какво искате вие - стабилност и бебе или бебе и после да търсите стабилност. Не е лесно да се отговори на въпроса. Аз си мисля ако имате бебе и нещата не се подобрят нали той да не си намери по-хубава работа и финансите да не са както трябва какво ще правите? Финансите са лошо нещо да е проблем в една връзка защото 2-ма наистина могат да се карат и то много за пари. Това после има последици на връзката като цяло. Ти си млада, както се казва и след 10 години може да си имаш дете та това не би трябвало да е фактор във взимането на решение. Успех ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest