Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Деца и родители»Нека помогнем на дечица не с пари , а с дрехи и играчки

Нека помогнем на дечица не с пари , а с дрехи и играчки

  • 11.10.13 11:02#1PreslavaPreslavaНовакРегистрация: 10.10.13Град: ВарнаОтговори: 2Нека помогнем на дечица не с пари , а с дрехи и играчкиЗдравейте,
    Пиша ви с една огромна молба !!!
    Моля ви за помощ !!!нЕ финансова !
    Искам да помогна на моя приятелка . Тя има 5 деца , 2 момченца(на3год.почти 2 год. и 3 момиченца(7год.,5год. 3мес.). Мъжът и работи като общ работник в строителството , а тя гледа децата .
    Всички хора знаем колко е трудно в България с 2 деца , а да не говорим за 5 !!! Знам , че много хора просто ще кажат :"ами да не са ги правили" но ... случило се е, вече е факт ! Може би е жалко , че не са роми , а са просто българи ... защото им се налага да плащат ток и вода, а и помощите за тях не стигат ! Не искам да им помагам финансово , а искам да събера малко дрешки за децата ... Моля хората с добри сърца да ми помогнат ... ДАРЕТЕ НА ТЕЗИ ДЕЧИЦА ПО ЕДНА ДРЕШКА ИЛИ ИГРАЧКА от вече ненужните за вас . Нека направим едно добро дело . Обръщам се към всички родители с молба да помогнат на това добро семейство ... да стоплим душата на тези деца.

    Поздрави Преслава
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.13 02:31#2МаринаМаринаНовакРегистрация: 04.09.13Град: ВарнаОтговори: 2от: Нека помогнем на дечица не с пари , а с дрехи и играчкиЗдравей, Преси, идеята ти много ми допадна. Бих искала да се включа, но не съм сигурна, че ще имам дрехи подходящи точно за тези възрасти, които си написала, но все пак ще проверя и ще ти пиша.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.13 07:00#3DIANADIANAНовакРегистрация: 13.10.13Град: ДупницаОтговори: 2от: Нека помогнем на дечица не с пари , а с дрехи и играчкиОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.13 09:39#4PreslavaPreslavaНовакРегистрация: 10.10.13Град: ВарнаОтговори: 2от: Нека помогнем на дечица не с пари , а с дрехи и играчкиБлагодаря много на хората с добри сърца , който писаха и помогнаха :Лоренца ЛЛ , Tsvetana Tsareva , krasimira Kyneva ,Sany Lady , Mariana kirilova , Teodora , брейкауеи
    !!! Благодаря Ви много ! Благодаря на и на всички 260 човека , който прочетоха това и дори не попитаха как са децата ! Приемаме и морална подкрепа , пишете ни , не е страшно !!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.13 03:56#5DIANADIANAНовакРегистрация: 13.10.13Град: ДупницаОтговори: 2от: Нека помогнем на дечица не с пари , а с дрехи и играчкиAz vi Pisah Preslava, no ne polu4ih otgovor. Ne znam dali ste mi polu4ila e-maila.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.13 10:29#6PreslavaPreslavaНовакРегистрация: 10.10.13Град: ВарнаОтговори: 2от: Нека помогнем на дечица не с пари , а с дрехи и играчкиОтговарям на всички емейли , но за по сигурно може да ме потърсите на 0899 47 16 70 ! Благодаря ви !!!ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.15 10:26#7GeorgiaGeorgiaНовакРегистрация: 16.01.15Град: СофияОтговори: 5от: Нека помогнем на дечица не с пари , а с дрехи и играчкиЗдравейте!
    Искам да помогна с каквото мога,но телефонът ви е изключен и не знам как да направя връзка...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest