Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?

• 14.10.13 11:35#1miihamiihaРегистрация: 12.10.13Град: -Отговори: -Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?Здравейте,не искам да споменавам годините си,но мисля,че телгото ми е под нормата.Не спирам да слабея.Отказвам да се храня, не защото се инатя,а защото тялото ми откозва да се храни.Помогнете ми, не искам да стигам до анорексия.
    ОтговорОтговори с цитат
  • 14.10.13 03:29#2Анит0Анит0Регистрация: 26.09.13Град: -Отговори: 12от: Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?Момиче, тук няма кой да ти помогне с това! Отивай при специалист докато е време това не е шега работа да висиш и да пишеш по форуми. Имах позната с подобен проблем беше на хапчета и т.н за радост сега е добре, дано и при теб всичко мине както трябва. Успех ! ОтговорОтговори с цитат
  • 06.02.14 08:38#3lillitolillitoРегистрация: 06.02.14Град: -Отговори: 1от: Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?И аз това се чудя, едва ли има някой, който ще ти даде друг разумен съвет, освен да отидеш при лекар. При теб явно проблема не е с теглото, а с храненето. ОтговорОтговори с цитат
  • 07.10.15 05:23#4Megi_foMegi_foРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 64от: Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?Щом не си казваш годините, значи си малка. Имам такава позната, на 13, категорично отказва да яде, защото уж тялото ѝ не искало. А просто се прави на интересна. И като и сложат някъде да я почерпят, гледа с едни такииива големи очи, чак е смешно. Не се излагай, яж, ако не можеш, хапвай по малко, но често. И, да - лекарският съвет също няма да е излишен. Или родителския съвет.ОтговорОтговори с цитат
  • 12.05.16 05:57#5monika666monika666Регистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 105от: Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?Моята сестра също имаше този проблем, тя ядеше доста, но не качваше килограми, много неприятно. За щастие, успяхме да намерим решение на проблема, преди няколко месеца започна да взима хранителни добавки, които купихме от https://healthstore.bg/ и сега резултатите са на лице. Много сме доволни, защото в момента изглежда много по-добре от преди.ОтговорОтговори с цитат
  • 14.05.16 03:34#6anntonia22anntonia22Регистрация: Град: -Отговори: 8от: Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?Значи нямаш апетит? Да не би да е от притеснение, че нямаш апетит? Опирай да се храниш поне по 5 пъти на ден с питателни храни, а може и да отидеш на лекар, за да видиш дали всичко с тялото ти е наред.ОтговорОтговори с цитат
  • Любими
  • Google+
  • Pinterest