Ezine.bg»Форум»Диети и отслабване»Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?

Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?

  • 14.10.13 11:35#1MihaelaMihaelaНовакРегистрация: 12.10.13Град: -Отговори: -Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?Здравейте,не искам да споменавам годините си,но мисля,че телгото ми е под нормата.Не спирам да слабея.Отказвам да се храня, не защото се инатя,а защото тялото ми откозва да се храни.Помогнете ми, не искам да стигам до анорексия.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 03:29#2АниАниНовакРегистрация: 26.09.13Град: -Отговори: 12от: Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?Момиче, тук няма кой да ти помогне с това! Отивай при специалист докато е време това не е шега работа да висиш и да пишеш по форуми. Имах позната с подобен проблем беше на хапчета и т.н за радост сега е добре, дано и при теб всичко мине както трябва. Успех ! ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 05:23#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?Щом не си казваш годините, значи си малка. Имам такава позната, на 13, категорично отказва да яде, защото уж тялото ѝ не искало. А просто се прави на интересна. И като и сложат някъде да я почерпят, гледа с едни такииива големи очи, чак е смешно. Не се излагай, яж, ако не можеш, хапвай по малко, но често. И, да - лекарският съвет също няма да е излишен. Или родителския съвет.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 03:34#4Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: Какво да правим,когато сме с тегло доста по-малко от нормалното?Значи нямаш апетит? Да не би да е от притеснение, че нямаш апетит? Опирай да се храниш поне по 5 пъти на ден с питателни храни, а може и да отидеш на лекар, за да видиш дали всичко с тялото ти е наред.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest