Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Време за мъже»Той е на 28 вдовец с 2 деца

Той е на 28 вдовец с 2 деца

  • 30.10.13 05:09#1EmiliqEmiliqНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: -Той е на 28 вдовец с 2 децаЗдравейте! Имам нужда от съвет аз съм на 20, а приятелят ми на 28. Не ме притеснява разликата в годините. Той е вдовец и има две деца. Живеем в различни градове. Дайте ми съвет как да кажа на нашите.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.13 08:56#2irinairinaНовакРегистрация: 17.10.13Град: -Отговори: 3от: Той е на 28 вдовец с 2 децаMILI4KA MISLQ, 4E NQMA ZA6TO DA SE PRITESNQVA6 DA SPODELI6 S RODITELITE SI, V KRAINA SMETKA NIKOI NE ZNAE KAKVO 6TE MY PODNESE JIVOTA.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.13 11:11#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Той е на 28 вдовец с 2 децаако се обичате бъди му опораОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.13 04:38#4ПетърПетърНовакРегистрация: 12.11.13Град: Беренде изворОтговори: 5от: Той е на 28 вдовец с 2 децаЗдравей знаеш ли че живота е кратък ??? и така мила и ти и той сте доста млади доста неприятно е че той толкова млад е станал вдовец с две дечица но точно тук е въпроса тежко е на всеки родител да се грижи и да работи за прехраната на децата си това е много много голяма отговорност да ги изучиш да им осигуриш всичко и да имаш време и за себе си тоест за лични нужди.защото докато се обърнеш и си станала на още толкова тоест 40г.и въпросчето ми е към теб това което изпитваш към него любов ли е или съжаление че е сам с 2 дечица.а предполагам че и ти ще искаш твое собствено дете 1 или две каквото дойде .не те упреквам но много много хубаво помисли и така живота е твой давай смело .но най вече умно.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.15 10:41#5Никол ДимитроваНикол ДимитроваНовакРегистрация: 31.03.15Град: -Отговори: 12от: Той е на 28 вдовец с 2 децапремисли си хубаво дали има нужда да продължаваш тази връзкаОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.24 05:36#6Потребител#336281Потребител#336281НовакРегистрация: 13.01.24Град: -Отговори: 3от: Той е на 28 вдовец с 2 децаМоят съвет е че си много млада !И ,щом нямаш деца да се махаш от този ,не заради друго,а заради собствената си психическа устойчивост.В подобна ситуация съм и жена му,жива или мъртва,той никога няма да я забрави и проживее ,дори и да е разведен.Ще ти е приятно ли той винаги да е споменава и мисли ,а няма как да не е мисли все пак му е родила деца и ти никога няма да станеш майка на децата му . Отделно,ако имаш свекърва, винаги ще те сравнява с нея и въобще дори да е жива ,а той просто да се е развел с нея призрака на бившата винаги стой и ще стой между вас .Не си съсипвай живота и си търси необременен мъж ! Все още си много млада.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest