Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Мисля си, че изглеждам грозен

Мисля си, че изглеждам грозен

  • 02.11.13 09:43#1Денис БелевДенис БелевНовакРегистрация: 02.11.13Град: -Отговори: -Мисля си, че изглеждам грозенЗдравейте на всички!
    Първо да се представя, казвам се Денис на 17 години. Приятелите ми викат Дени.

    Та нека почнем по темата да пишем
    Скоро се замислих за външния си вид и честно казано не се харесвам особено. Не знам как да ви обясня но имам и няколко пъпки по лицето и това става зареди брадата, която още ми расте. Моля предложете ми нещо което да ми помогне тъй като искам да се харесам на едно момиче от СОФИЯ !
    Благодаря ви предварително !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 10:57#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Мисля си, че изглеждам грозенако едно момиче те харесва ще те хареса всякакОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 02:29#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Мисля си, че изглеждам грозенСъвсем нормално е да ти излизат пъпки, все пак още си в пубертета. Огледай се около себе си, убедена съм, че около теб повечето тинейджъри страдат от подобни проблеми. В случая мига да ти препоръчам един продукт - Кларина се казва, на Хималая. Народен е, български и помага и при най-тежките форми на акне. Маските за лице също не са за пренебрегване - те не са само за жени! А на момичето не трябва да се харесаш само с външен вид :blush: Доброто отношение и чувството за хумор са спечелили не едно сърца ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.16 06:27#4mihaelakostovamihaelakostovaНовакРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 37от: Мисля си, че изглеждам грозенНяма грозни хора, всеки е красив по свои собствен начин.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest