Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Кичури, боядисани със степче

Кичури, боядисани със степче

  • 16.11.13 08:32#1ЕсмералдаЕсмералдаНовакРегистрация: 16.11.13Град: ЛомОтговори: -Кичури, боядисани със степче Как да премахна кичури боядисани със степче? Направих си ги преди 3 дни и искам да ги махна. Моля ви помооооооооооощ!!!!!!!!!!!!!!!! @@@@@@
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.13 12:53#2РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Кичури, боядисани със степчеЗдрасти. Аз нямам опит с такива степове но като напишеш в гугъл ,,как да махна кичур степче'' може да намериш нещо. Като цяло информацията не е точна защото изглежда че много други са в твойта позиция и не знаят какво да правят. На някои им се маха от първото къпане пък други се оплакват че вече са с кичурите от 3 месеца. Като цяло ако само си оцветила върховете на косата си може да ги срежеш. Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.14 10:01#3Елена МомчиловаЕлена МомчиловаНовакРегистрация: 29.06.14Град: СофияОтговори: 1от: Кичури, боядисани със степчеВчера и аз си направих кичури със степ, но си държах косата по много странен начин и се оцвети твърде много, след това пробвах да я измия, но не стана, пробвах с какви ли не шампоани и пак не става, дори със лимонена киселина и спирт не става, моля ви помощ.... ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 02:40#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Кичури, боядисани със степчеТова със степчетата е доста гупава мода, доколкото разбирам от всички писания в нета. В тях има толкова много Е-та (от което логично следва въпроса след като не могат да се отмият с шампоан, тогава как се възприемат от организма), които боядисват повече от амонячна боя. Целта на децата е, да убедят родителите си, че не слагат боя и това е безвредно, а истината е, ами, точно обратното. Доколкото знам това кога ще се отмие, зависи от това колко време ти е било на косата.. Ужас просто. Деца, не правете подобни грешки!ОтговорОтговор с цитат
  • 23.08.19 04:11#5Dani DimitrovaDani DimitrovaНовакРегистрация: 23.08.19Град: -Отговори: 1от: Кичури, боядисани със степчеОтРилаПланина :Здрасти. Аз нямам опит с такива степове но като напишеш в гугъл ,,как да махна кичур степче'' може да намериш нещо. Като цяло информацията не е точна защото изглежда че много други са в твойта позиция и не знаят какво да правят. На някои им се маха от първото къпане пък други се оплакват че вече са с кичурите от 3 месеца. Като цяло ако само си оцветила върховете на косата си може да ги срежеш. Успех.



    Аз си направих преди два месеца.... Днес отидох да си направя омбре и даже русата боя не махна степчето... И в момента съм розова с русо ....
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest