Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Правят коментари за размера на бюста ми

Правят коментари за размера на бюста ми

  • 04.01.14 11:14#1ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 1Правят коментари за размера на бюста миАз съм момиче на 15 години и постоянно коментират размера на бюста ми. Гърдите ми са по - големи от тези на повечето момичета от класа и някои постоянно го коментират.
    Става ми адски неприятно и не знам как да постъпя.
    Моля, помогнете ми.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.14 11:18#2danaila12danaila12НовакРегистрация: 26.06.13Град: РазградОтговори: 7от: Правят коментари за размера на бюста михич ама хич да не ти пука аз съм на 29 години 175 висока 65 кг и гръдната ми обиколка е 117 см ужасно е.боли много гръб кръст.от 3 клас започнаха да ми растат гърдите кошмар. В 7 ми клас вече започнаха да ми налитат момчетата, момичетата да ме обиждат че съм била млекоцентрала,крава и какви ли не простотии е беше кошмарно.. обаче в един момент осъзнах че имам нещо за което другите си мечтаят а аз го имам. после 9-12 клас умирах от кеф да си обличам блузи с големи деколтета и понеже бяхме 23 момичета и едно момче.всички просто умираха от завист че аз имам бюст хубав оформен и стегнат а те с техните смокини нищо не показваха. сега съм щастливо омъжена със същия бюст и мъжа ми умира от кеф като излезем някъде да си облека блуза или рокля с деколте и всички да ме зяпат. така .. че моето момиче радвай се и да не ти пука кои какво коментирал те само завиждат, хората пари дават за такъв бюст.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 06:05#3ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 1от: Правят коментари за размера на бюста миБлагодаря за съвета. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 09:40#4donidoniНовакРегистрация: 23.01.14Град: СофияОтговори: 1от: Правят коментари за размера на бюста миКъсметлиики аз пък нямям гърди и това повярвайте ми е много по гадно ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.16 08:48#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Правят коментари за размера на бюста миDiana28, изобщо не трябва да се притесняваш, а точно обратното, не трябва да ти пука. Те просто ти завиждат.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest