Ezine.bg»Форум»Здраве»Кажете си мнението за противозачатъчните Ясмин?

Кажете си мнението за противозачатъчните Ясмин?

  • 10.01.14 10:24#1ИринаИринаНовакРегистрация: 03.01.14Град: ПазарджикОтговори: 1Кажете си мнението за противозачатъчните Ясмин?Доволни ли сте от Ясмин и какви странични ефекти имахте?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 12:10#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 25от: Кажете си мнението за противозачатъчните Ясмин?Здравейте,
    аз пих Ясмин в продължение на 1 година и бях изключително доволна - кожата ми стана невероятна, цикълът ми се регулира, без ПМС, не качих излишни килограми. Тук идва и негативът - само след една година прием ми откриха малък фиброаденом в едната гърда. Моето мнение е, че подобни хапчета трябва да се приемат само след съответните изследвания и лекарска препоръка. Аз ги пих след лекарска препоръка, но не ми назначиха никакви изследвания...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 10:28#3ИринаИринаНовакРегистрация: 03.01.14Град: ПазарджикОтговори: 1от: Кажете си мнението за противозачатъчните Ясмин?лелееее... и на мене ми ги изписаха без изследвания... :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.14 05:38#4ВаняВаняНовакРегистрация: 10.01.14Град: -Отговори: 1от: Кажете си мнението за противозачатъчните Ясмин?Здравейте! Аз живея в Италия и противозачатъчните ги исписват само с рецепта и нужните изследвания който са задължителни и са с правото си...това са хормони който не може да се вземат безразборно..за да нямате проблеми се консултирайте с лекар...ОтговорОтговор с цитат
  • 05.02.14 03:29#5VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Кажете си мнението за противозачатъчните Ясмин?Единствен кофти страничен ефект -целулит,поне при мен.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest