Ezine.bg»Форум»Пътешествия и екскурзии»Дайте мнения за Кушадасъ

Дайте мнения за Кушадасъ

  • 27.02.14 08:34#1CitrinnCitrinnНовакРегистрация: 27.10.13Град: Велико ТърновоОтговори: 4Дайте мнения за Кушадасъ Хотел Флора апарт, Кушадасъ? Някакви мнения, отзиви, коментари...Моля!!! Трябва спешно да реша дали да потвърдя или да се отказвам докато е време...Решихме да пътуваме със сестричаката ми до Турция. Чудихме се относно Мармарис или Кушадасъ и т.като ще пътуваме с автобус от притеснение за дългото пътуване решихме да си спестим още 3часа мъки, така че решихме да е Кушадасъ. Харесахме няколко хотела с 3 и 4 звезди, но за датата на която имаме намерение да пътуваме нямаше свободни места, така че от агенцията ни предложиха като алтернатива хотел Флора. Снимките на хотела изглеждат добре, но от опит знам, че това което е на снимката не винаги съвпада с реалността, затова искам да прочета някакви отзиви ако някой е бил там. Ако и този хотел не става направо се отказвам и пак отивам на добрия стар Несебър...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.14 09:55#2ani123ani123НовакРегистрация: 02.10.13Град: Долни БогровОтговори: 5от: Дайте мнения за Кушадасъ В този случай съвпадат снимките с реалността Преди няколко месеца съм била там и съм много доволна както от хотела, така и от отношението - персонала са страхотно мили )) Не му мисли, няма да съжаляваш ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.14 10:35#3CitrinnCitrinnНовакРегистрация: 27.10.13Град: Велико ТърновоОтговори: 4от: Дайте мнения за Кушадасъ Много ти благодаря,че ме окуражи! В крайна сметка аз вече направих резервацията и дори платих и за майка ми, така че ще сме тричките...Много се притеснявах дали съм направила добър избор, т.като ще водя майка ми и сестра ми и искам всичко да е хубаво и най-вече на тях да им хареса. Търсих информация по форумите, но всички изказваха мнения за по-висок клас хотели, а Флора не се споменаваше никъде и се притесних, че може би съм си дала парите напразно и ще разочаровам майка ми и сестра ми...Моля, ако не ти представлява трудност, пиши ми на лични, за да ми разкажеш повече неща за хотела и за курорта...ОтговорОтговор с цитат
  • 09.06.14 12:53#4CitrinnCitrinnНовакРегистрация: 27.10.13Град: Велико ТърновоОтговори: 4от: Дайте мнения за Кушадасъ Само да споделя, че се върнах от почивката в Кушадасъ и останах очарована от хотел Флора. Хотелчето е много спретнато и уютно, чисто е, ежедневно сменяха кърпите и спалното бельо, храната беше разнообразна и вкусна, има голяма градина с разнообразни растителни видове, в която може да се разходиш и да си отдъхнеш, има два басейна, единият от които с пързалка, има детски кът, дискотека и др. възможности за забавления. Хотелът е разположен в тиха улица,по която почти няма движение, така че е доста тихо и спокойно. В близост до хотела има търговски комплекс с аутлет-магазини на популярни марки, които са на доста сносни цени и с отлично качество, спрямо стоката предлагана в българските ни магазини. На около 200-300м има МОЛ със супермаркет Кipa, от където можете да си купите евтини баклава, локум, халва, чай, кафе и др. подаръци. Цените са сносни...освен това има и разнообразие. пред този търговски център спират маршрутки №6 и №7, които срещу 2лири возят директно до център, където възможностите за пазар и развлечения са неизчерпаеми. Маршрутките се движат до 00:00ч през 5мин. Най-важното е, че на всякъде всички са любезни както с туристите, така и помежду си. Екипът, който ни обслужва по време на престоя ни бяха много любезни и приятни и вече сме приятели дори във фейсбук . Ако някой се колебае относно хотелът, нека не се притеснява, а да се подготви за една прекрасна ваканция сред забележителна природа в един тих и уютен хотел. Единствената забележка е, че плажът е малко далече, но хората са го измислили - осигурен е шатъл /влакче/,с което на всеки кръгъл час се извозват туристи от хотела към плажа и обратно, а пътуването с шатъла е много забавно, т.като наподобява панорамна разходка из курорта. С влакчето пътят е малко по-дълъг, около 1,5-2км, но има и по-кратък път, който е пешеходен и ена около 700-800м от хотела/между хотели Батихан и Сентинус/. Желая на всички приятна почивка и весело лято!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.02.17 05:15#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Дайте мнения за Кушадасъ Тъй като покрай 3 март съм си взела дълга отпуска, ми се иска да отида някъде на почивка. Мислите ли, че Кушадасъ е добра дестинация?ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.18 11:31#6Потребител#208480Потребител#208480НовакРегистрация: 07.03.18Град: -Отговори: 50от: Дайте мнения за Кушадасъ Ходила съм там 3 пъти на море през лятото и е невероятно! Един от най-добрите курорти. Препоръчвам с две ръце!!!!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest