Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Красота»Изсветляване на кожата

Изсветляване на кожата

  • 08.03.14 11:58#1AntoanetaAntoanetaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СтаверциОтговори: 3Изсветляване на кожатаЗдравейте. Искам да попитам някой да знае метод или маска за изсветляване на кожата.Родена съм със донякъде тъмна кожа (не много тъмна,малко по-тъмна от нормалната ).В 1,2 и 3 клас имах проблеми със стомаха, тогава кожата ми беше много тъмна и постепенно започна да изсветлява, но миналата година (2013) когато отидох на море станах много тъмна. Нямам против тъмната кожа (харесва ми), но в лицето съм много грозна и мисля,че светла кожа ще ми отива много повече. Правила съм си маски за изсветляване на кожата, но няма ефект. Избел :blush: вала съм си кожата, но също няма ефект, избелва се, но пак си е със същия цвят. Някакви предложения??
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.15 05:19#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Изсветляване на кожатаИма кремове за избелване на кожата, както и домашни маски  . Оризът има избелващо действие - японките в миналото така са избелвали лицата си. Би трябвало продължителната употреба на маски с ориз да дадат резултат. И за маските с лимон съм чувала, че избелват, но мисля, че киселината ще направи кожата много чувствителна... И всичко това въпреки че винаги съм предпочитала тъмния тен ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest