Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Красота»Много се разочаровам от хората около мен

Много се разочаровам от хората около мен

  • 04.04.14 12:33#1Деа Деа НовакРегистрация: 04.04.14Град: ВладимировоОтговори: -Много се разочаровам от хората около менЗдравейте! Пиша ви защото много се разочаровам от хората около мен. Не знам някакси ме пренебрегват,знам не излизам много , не се разкарвам вечери , но го правя когато съм с по-близки хора , а не с другите от компанията ми. Приятелите са ми близки хора ,но говоря за такива като роднини , с тях излизам по-често. Та.. говорех за пренебрегването. Не знам как да го кажа,но много хора ми казват ,че съм красива. Да, и аз го мисля така защото съм се променила изцяло! Миналата година знаех защо хората ме пренебрегваха и обръщаха внимание на други момичета , но на мен не .. Мислех че е заради обирането на вежди. Оскубах ги ,но никакъв резултат! Искам да ми дадете съвет ,моля ви какво да правя?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.15 09:33#2MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Много се разочаровам от хората около менПоговори с тях и ги питай направо, това е най-лесното решение.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 01:14#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Много се разочаровам от хората около менАз нещо не разбрах. Излизаш с роднини само или? И как така те пренебрегват? Казват ти, че си красива, а ти търсиш съвет какво да направиш с ... какво?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest