Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Кичури в косата

Кичури в косата

  • 10.04.14 12:55#1monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13Кичури в косатаЗдравейте отново. Може би темата ще ви се стори глупава, но получих много различни мнения и си нямам никаква идея какво да предприема...Едни ми казват едно, други-друго. И реших да питам неутралната аудитория за мнение. От известно време насам ми се върти една мисъл в ума-да си направя ли кичури, или не. Косата ми е тъмно кестенява, къдрава (от майка ми) и е малко под раменете, когато е изправена. Интересувам се от всичко, свързано с боите за коса, цветовете, които биха се вързали с моя и т.н... Ще ви помоля без нападки, защото имам нужда от мнение и по-скоро опит от дамите, които са практикували тази идея с кичурите( т.е, които са си правили). Благодаря предварително, ако дадете съвет.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.14 04:01#2M.M.НовакРегистрация: 17.06.14Град: СливенОтговори: 2от: Кичури в косата Мила отговорът е да
    На къса тъмнокафява коса и отиват много видове кичури , Наблягай на светлите цветове като бледо червено , бебешко розово , перлено русо и др . Също може да пробваш и с тъмни цветове , но те ще се виждат по - слабо изключения правят синьото зеленото и ярко тъмно червено . На тъмните коси също им отиват и много ярки цветове .
    И помни : Ако искаш да разнообразиш стила си новата прическа и шарените цветове винаги помагат. Е поне докато не заприличаш на топ модела на лейди Гага
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.15 09:08#3monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13от: Кичури в косатаАааа не, на паун няма да се правя. На кичури съм от горе долу година вече и са руси. И да ти кажа, не очаквах толкова добър резултат. Станаха супер и не съжалявам, че ги направих ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.16 08:47#4MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Кичури в косатаСама ли си ги прави?ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.18 07:51#5monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13от: Кичури в косатане, ходих в салон. а след това се доверих на приятелка да експериментира с косата ми ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest