Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Здраве»Бяло течение и рак на яйчниците?

Бяло течение и рак на яйчниците?

  • 16.04.14 04:41#1Rakela SamynevaRakela SamynevaНовакРегистрация: 12.04.14Град: ВладаяОтговори: 3Бяло течение и рак на яйчниците?Здравейте !
    На 13 години съм. Четох разни неща тук и в други сайтове. Първо ще започна със бялото течение. Имам го от 10 годишна някъде. Много ми е неприятно, много... Не говоря с родителите си, да трябва, но... И ме е страх да отида на гинеколог много ме е страх. Второ четох за ракове. Рак на яйчниците. Имам 3-4 симптома. Наистина ли имам или си внушавам ощe симптомите са 7, аз имам 4... Просто ме е много страх. Моля съветвайте ме.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.14 08:05#2shukranshukranНовакРегистрация: 11.10.13Град: -Отговори: 11от: Бяло течение и рак на яйчниците?за рак незнам ,много си малка.аз също бях така.съветът ми е да започнеш да си сменяш белйото(извинявай за правописа),то всеки ден.купи си интимен измиващ гел и започни един месец да се подмиваш с хлебна сода.на мен поне тва ми помогна.ако не стане иди на доктор.това е по скоро инфекция може и от някакъв басейн да се получи,ако ходиш да плуваш.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 04:41#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Бяло течение и рак на яйчниците?При бяло течение на тези години дори не е нужно да ходиш на лекар. То се лекува лесно, има много и евтини препарати. Например - трябва да се киснеш в разтворен в топла вода калиев перманганат. За това се сещам в момента, но има още много методи. В лайка май пак помагаше. Попитай в първата аптека - те ще те ориентират.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest