Ezine.bg»Форум»Здраве»Болки, изтръпване на лявата ръка и сърцето

Болки, изтръпване на лявата ръка и сърцето

  • 23.04.14 03:53#1EstrellaEstrellaНовакРегистрация: 10.09.13Град: БургасОтговори: 9Болки, изтръпване на лявата ръка и сърцетоЗдравейте! Аз съм момиче на 13 г. От известно време имам едни болки и изтръпналост в лявата ръка и сърцето. Имам чувството, че понякога някой ми хваща сърцето и го стиска. Моля ви, помогнете, много съм уплашена! Посъветвайте ме!
    Благодаря ви предварително!
    Поздрави!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.14 08:18#2ЧичоЧичоНовакРегистрация: 01.05.14Град: ДимитровградОтговори: 1от: Болки, изтръпване на лявата ръка и сърцетоСимптомите са на болестта стенокардия, обърни внимание на състоянието си, посети лекар! Положението е сериозно!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.15 08:23#3veronikaveronikaНовакРегистрация: 17.02.15Град: ВарнаОтговори: 14от: Болки, изтръпване на лявата ръка и сърцетоздравей, имах и аз такива проблеми на твоя възраст. Не е задължително да естенокардия, но за всеки случай посети лекар. Надявам се всичко ще е наред.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.15 05:18#4РенетаРенетаНовакРегистрация: 09.03.15Град: -Отговори: 10от: Болки, изтръпване на лявата ръка и сърцетоПрилича на стенокардия, но най-добре при чичо доктор. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest