Ezine.bg»Форум»Красота»Ноктопластика - резултати, цени и поддръжка?

Ноктопластика - резултати, цени и поддръжка?

  • 09.07.14 02:31#1NameNameНовакРегистрация: 03.10.13Град: СофияОтговори: -Ноктопластика - резултати, цени и поддръжка?Здравейте, от доста време съм фен nа дългите нокти. Мойте са естествени, пуснах ги за 2-3 месеца (около 23 мм). Не ми се чупеха, освен това си ги пазех, но естествения нокът се огъва и не е много красиво. Мисля да си направя ноктопластика с гел, имам един счупен нокът и ми сложиха гел, стои изправен и лака се задържа по-дълго време.Споделете вашето мнение за ноктопластиката, какви са резултатите, цените и как трябва да се поддържат ноктите
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.14 01:59#2ДаниДаниНовакРегистрация: 12.09.13Град: -Отговори: 7от: Ноктопластика - резултати, цени и поддръжка?Защо ноктопластика?Можеш да си сложиш гел лак или просто гел,хем е и по-евтино и си остават твоите нокти.Иначе ноктопластиката струва около 40 лева,по принцип.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.15 05:13#3MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Ноктопластика - резултати, цени и поддръжка?Увреждат ли се много ноктите с ноктопластиката?ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.15 05:11#4miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Ноктопластика - резултати, цени и поддръжка?Ноктопластиката вече е почти отречен метод за удължаване на ноктите. Тя се прави с гел, с акрил, с удължители, в зависимост какво искаш, но отнема мнооого повече време от поставянето на гел лак. Аз съм с такъв и съм готова за час, с декорации и всичко.. :love: Освен това, при ноктопластиката ноктите се удължават с някакви изкуствени нокти, докато гел-лакът се нанася, изпича, изпилва и готово - изглежда напълно естествен. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.16 09:59#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Ноктопластика - резултати, цени и поддръжка?Гелът не е ли също доста вреден?ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 10:44#6miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Ноктопластика - резултати, цени и поддръжка?Ами води се, че лампите за изпичане са вредни, защото са подобни на тези в солариума. Но все пак не смятам, че за някакви секунди може да стане кой знае какво. Освен това вече се произвеждат и напълно безвредни лампи. Гелът може да изтощи ноктите, както прави боята с косата, но ако на половин или една година се прави поаичка от месец-два, пълното възстановяване е факт. Все пак, за да се застраховам трябва да кажа, че всичко си зависи от типа нокти. Все пак всеки организъм е различен и реагира по различен начин на подобни външни вмешателства.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.18 09:18#7Потребител#203114Потребител#203114НовакРегистрация: 15.12.17Град: -Отговори: 50от: Ноктопластика - резултати, цени и поддръжка?Препоръчайте ми добър салон в София ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest