Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Вредни ли са пинсетите за вежди?

Вредни ли са пинсетите за вежди?

  • 15.08.14 09:20#1pepipepiНовакРегистрация: 13.06.14Град: -Отговори: 3Вредни ли са пинсетите за вежди?Здравейте! От скоро започнах да оформям веждите си. Харесвам тяхната форма, но понякога се появяват излишни косъмчета, които махам с пинсета. Да, обаче от както започнах да скубя тези косъмчета, те като че ли станаха по гъсти. Защо става така? Нали пинсетите скубят космите от корен? Защо тогава станаха гъсти, все едно съм ги бръснала? Как да поправя това и има ли значение каква пинсета използвам ? Четох много неща в интернет, но никъде не пише по тази тема. И все пак, приятелките ми също забелязват, че и техните косъмчета стават по гъсти заради пинсетата. Моля ви за съвет, благодаря предварително !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.14 03:35#2EstrellaEstrellaНовакРегистрация: 10.09.13Град: БургасОтговори: 9от: Вредни ли са пинсетите за вежди?Момиче ,това е при всеки човек.Как може да не знаеш за това?Колкото повече подстригваш/бръснеш дадено място -крака,мишници,брада,мустаци винаги стават по гъсти космите. Удивена съм как може да не знаеш това.И това никога няма да спре,каквото и да направиш...ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 11:15#3pepipepiНовакРегистрация: 13.06.14Град: -Отговори: 3от: Вредни ли са пинсетите за вежди?Само ако може да не ми го казваш с такава злоба да не говорим, че не е съвсем вярно това, което казваш. Космите се сгъстяват при бръснене, но не и при махане от корен. Всички косметици казват, че като махнеш от корен, космите оредяват. Затова питах защо с пинсета е обратното. Моля те, само не ме бий. Сайта не е за да си нервничим ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.16 05:20#4MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Вредни ли са пинсетите за вежди?Това е напълно нормално. След като почнеш да ги скубиш, малко или много техният растеж се ускорява.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest