Ezine.bg»Форум»Здраве»Сериозен интимен проблем

Сериозен интимен проблем

  • 15.08.14 09:27#1pepipepiНовакРегистрация: 13.06.14Град: -Отговори: 3Сериозен интимен проблемЗдравейте! Имам голям проблем Доста ме е срам, но няма кой друг да попитам освен вас Става дума, че лявата ми малка срамна устна е много уголемена, увиснала, черна и безчувствена ! Не знам как стана това, приятелят ми се чуди и той ... Не мога да отида на лекар, не искам и няма да стане. Въпросът е : как да я смаля, стегна, и да й върна чувствеността ? Почти съм сигурна, че ако отрежа мъртвата кожа няма да усетя, но все пак ме е страх да не си навлека някой проблем, а и няма да зная как да затворя раната. Другия вариант е да я мажа с нещо, но с какво? Посмъртно няма да отида на лекар, адски много ме е срам Моля помогнете ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.14 08:55#2shukranshukranНовакРегистрация: 11.10.13Град: -Отговори: 11от: Сериозен интимен проблеммомиче имаш ли ъкъл.отивай на доктор.това може да е нормално,ако от скоро си почнала да водиш полов живот или е някаква инфекция.купи си от аптеката калиев перманганат и си направи баня може и да помогнеОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.14 12:42#3РадостинаРадостинаНовакРегистрация: 22.08.14Град: КазанлъкОтговори: 1от: Сериозен интимен проблемКакво значи това :"срам ме е и няма да отида на лекар" Никой не е казал, че трябва да идеш при лекар-мъж. Отиди при жена. Няма от какво да те е срам. Помисли, че може да е нещо много сериозно. Кое е по-важно за теб? Здравето ти или срамът? Помисли. А, ако направиш това, което си написала... Да го отрежеш сама, ще си голяма глупачка. Извинявай за рязката дума, но е така. Ще се радвам да ми пишеш. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 11:17#4pepipepiНовакРегистрация: 13.06.14Град: -Отговори: 3от: Сериозен интимен проблемМерси за съвета ..ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.15 12:28#5LyubomirLyubomirДжедайРегистрация: 07.02.17Град: СофияОтговори: 1от: Сериозен интимен проблемДоста си е сериозен.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.05.15 12:12#6LinoLinoНовакРегистрация: 21.10.13Град: -Отговори: 2от: Сериозен интимен проблемЗдравей,
    това което описваш, е често срещан " проблем". Не смятам, че е патология. Не режи моля те нищо, за да не си докараш беля. Предполагам , че все някога ходиш на гинекологични консултации. Попитай така между другото, щом те е срам. Но най- вероятно не е нищо особено. Потърси и в мрежата. Със сигурност има статийки. Поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 03:22#7MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Сериозен интимен проблемКак няма да отидеш на лекар, не прави глупости, бъди разумна.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest