Ezine.bg»Форум»Деца и родители»Твърди, че няма любовница, а смс-ите казват друго

Твърди, че няма любовница, а смс-ите казват друго

  • 07.09.14 04:53#1AnastasiiaAnastasiiaНовакРегистрация: 11.08.14Град: ДиневоОтговори: -Твърди, че няма любовница, а смс-ите казват другоЗа първи път пиша в такъв сайт, но просто вече не знам какво става и се нуждая от съвет, дано тук да го получа. Със съпруга ми сме от 5 години и вече си имаме дете. Но на него очевидно това не му харесва. От няколко месеца се държи супер нагло с мен, след работа вместо да се прибере да види ние как сме, той отива да пие с приятели - поне така твърди. Вечер се прибира много късно, почти винаги аз съм си легнала и започва със караниците. От една седмица почнах да се съмнявам дали си няма любовница, като се прибере постоянно праща съобщения или се крие като говори по телефона. Днес беше станал преди мен и оставил телефона си да се зарежда, просто нещо от вътре ме накара да му разгледам телефона. Когато влезнах в опция входяща поща ми идваше да заплача последното съобщение гласеше ''Благодаря за всичко, което правиш за мен, но трябва да се върнеш при семейството си ''. След като го прочетох това цялата се разтреперих, не знаех какво правя. Първото нещо което ми хрумна беше да Й звънна на тази. Позвъних и няколко пъти от моя номер- нищо , след това звъннах от неговия номер, но пак нищо. Бях изпаднала в някакъв неописуем шок.

    Излязох навън да изпуша няколко цигари и да реализирам какво ми се случва. Исках някакво обяснение от когото и да е, същевременно продължавах да и звъня, но като не получих отговор от нея реших , че обяснението ще го искам от мъжа ми. Прибрах се в къщи извиках го - седнахме и първото което го попитах беше ''ти изневеряваш ли ми'', последва отговор НЕ (като се замисля, кой нормален ще признае, че си има друга). Попитах го коя е тази която му пише съобщения за благодарност отговора ме втрещи - ''моята колежка'' (описание на колежката му - лелка сравнение с мен, аз съм на 25 и работя като модел, а тя жена около 40-те не поддържана със стил на обличане от 60-те) какво по дяволите видя в нея?

    Помолих го за обяснение той нищо просто били колеги и той и давал съвети, че тя толкова ли е закъсала за съвети, че ги търси от човек който е 10 години по- малък от нея? След това продължих да и звъня и най-накрая вдигна - попитах я ти какво общо имаш с колегата ти по точно моя мъж искам обяснения за съобщенията и .... вече няколко часа телефона й е изключен. Моля Ви кажете какво да правя, ще се побъркам ако нямаха нищо общо защо тя не ми го каза, а за по лесно затвори и изключи телефона ... Дайте ми съвет какво да правя с този вече провален брак пълен със лъжи!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.14 11:23#2shukranshukranНовакРегистрация: 11.10.13Град: -Отговори: 11от: Твърди, че няма любовница, а смс-ите казват друготова че е лелка не значи че не ти изневерява.незнам дали знаеш,ама мъжете за да ебат са готови на всичкоОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.14 10:11#3AnnaAnnaНовакРегистрация: 10.03.14Град: ПловдивОтговори: 4от: Твърди, че няма любовница, а смс-ите казват другоНай-вероятно между тях не се е случило нищо.Не се тревожете за жената тя е достатъчно зряла и може би доста добра за да си даде сметка че първо е женен и след това разликата между тях е много голяма което няма да доведе до нищо затова когато сте звъняли от неговия телефон не е вдигала.По-скоро трябва да му обърнете внимание на него което означава точно обратното,успокойте се и живеейте вашия си живот и не искайте нищо от него оставете го, всмисъл не да се ,а просто го оставете и започнете да си обръщате внимание при всеки удобен случай излизайте с приятелки,започнете да се държите потайно и не след дълго той ще започне да ви задушава с ревността си.Ако знам едно нещо за мъжете е че гонейки чуждо при най-малкото съмнение на загуба за своето те изпадат в паника и започват да ревнуват бясно.При тях важи моето си е мое а чуждото общо.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 04:14#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Твърди, че няма любовница, а смс-ите казват другоА откъде си сигурна, че не те лъже, че е колежката му. Може да е всяка. Подложи го на кръстосан разпит, докато не признае коя е и какво са имали.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest