Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Чужденци в България - Foreigners in Bulgaria»Баташкото клане е извършено от помаци

Баташкото клане е извършено от помаци

  • 14.09.14 11:57#1човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32Баташкото клане е извършено от помациКакво е мнението ви за тези ,,българи,, с тихи и скромно излъчване. Много ми е интересно какво е мнението ви за тези долни и лукави хора. Разкажете нещо от живота, свързано с тях и мнения. Аз лично не ги харесвам понеже разбрах, че са абсолютни утрепки и двуличници и ни мразят от дъното на душата си, те обичат слънцето у като слънчогледа са все към него обърнати
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 09:43#2shukranshukranНовакРегистрация: 11.10.13Град: -Отговори: 11от: Баташкото клане е извършено от помациАз,ще си дам мнението за теб.Иди се прегледай на психиатър.Имаш раздвоение на личността и едната половина се мисли за Хитлер.Или някой помак здраво те е чукал .ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 11:07#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Баташкото клане е извършено от помациТова е някакво кълнене в тяхна полза - има доста такива хора, не знам дали са помаци, но мразят доста проникващо. Други пък само така работят. Псувнята е лай, според википедия, а знаем кои я владеят. Това са невменяеми с жени, или просто обобщаващото Българи.

    Всеки има право да се преглежда на психиатър, но те не могат да затворят границите на държавата и да обявят масова хоспитализация.


    Батак сега е доста мизерно място и едва ли интересува някого, защото днес парите са всичко. А пък нашите са проклети и носят това. Никак не е хубава работата.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.14 11:30#4човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Баташкото клане е извършено от помацине искам да обиждам никого никога не съм се делил нито съм смятал че сме различни винаги съм подхождал с уважение към всекиго просто колкото повече опознаваш някого и в един момент осъзнаеш че този човек колкото и да си добър и непредубеден към неко колкото и да го уважаваш тои те мрази и се дели това е изчезнаха ми илюзиите ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.14 11:45#5човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Баташкото клане е извършено от помацине си мисли че не ви харесвам само защото сте помаци , просто човек не може да се справи с тази нестихваща омраза която бълвате омраза и простотия по скоро зад която е скрито огромна задръстенялост , ограниченост и необразованост искам да ме разбереш правилно при вас и желания няма за промяна българите сме наивни и си мислим че когато си добър с някого той ти отвръща на жеста дори и ти женена си или приател имаш българин и непрекъснато не спираш да се оплакваш зад гърба му така не правят лоялните жени ако не ти харесва го напусни но не бъди такава , и трябва да знаеш друго живота е гаден за всички но българите не се оплакваме толкова много а си носим кръста докато вие помаците като некви вдовици за кур все нещо не ви е наредОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.14 07:34#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Баташкото клане е извършено от помациАз не съм помак, но ако мразят, то е поради всеобщи причини, а не защото са някаква народност. Образованието дава възможност да се застане в по-добра позиция спрямо тези неизменни неща. Стига да не е българско...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest