Ezine.bg»Форум»Красота»Въпроси относно тривитаминол

Въпроси относно тривитаминол

  • 14.09.14 07:47#1ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10Въпроси относно тривитаминол Здравейте. Момиче на 15. Имам няколко въпроса относно тривитаминол. Колко струва долу горе? Къде мога да го намеря в аптеките или ветеринарните аптеки? Има ли ефект? За колко време си пролича? Как да го използвам? Колко пъти в седмицата,месеца? По време на използването му мога ли да използвам преса? Косата ми е боядисана, ще пречи ли? Понеже се боядисвам веднъж месечно, но ще опитам да намаля това както и пресата. Проблема ми е, че имам обилен косопад и на места имам плешиво. Моля модераторите да пуснат темата ми колкото се може по-бързо защото ми е много спешно!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.14 10:59#2ani123ani123НовакРегистрация: 02.10.13Град: Долни БогровОтговори: 5от: Въпроси относно тривитаминол 4-5 лева ти е шишенцето, търси го при лекаря на кучето си Ефекта е относителен, според организма, но масово използвалите го жени са доволни. Аз съм една от тях. Не си мисли че след 1 месец ще имаш коса като на миска-индийка, но е ефикасен, ще бъде видимо след месец-два. Вече повече от година не го ползвам, но ефекта е все още на лице. Ползвала съм го в продължение на около година, веднъж в седмицата, седиш максимално - 3 часа, 5 часа, 10 часа, колкото се може повече, освен положителен, друг резултат или изненада не очаквай Не го нанасяй самостоятелно - това е много важно, смеси 2л тривитаминол, 2л зехтин, 1л оцет, 2л кисело мляко, 1л мед и 1л ракия (или някакъв друг твърд алкохол). Няма никаква връзка с боята или пресата, прави си го коооооолкото искаш. Единственото, което не трябва да използваш АКО СИ РУСА е газ(която е другото чудо за косата редом с тривитаминола). Успех, мажи смело и не се притеснявай да седиш колкото се може повече - тривитаминола се състои само и единствено от витамини - А, Д3 и Е, няма какво да ти изгори на косата или да ти навреди по някакъв начин, киселото мляко и мед също, така че - мацай и пиши наблюденията след първото нанасяне ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.15 01:56#3MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Въпроси относно тривитаминол Мисля, че е 7лв от ветеринарната, при мен имаше ефект още след първият месец.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest