Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Лазерна епилация на брадичка?

Лазерна епилация на брадичка?

  • 08.10.14 09:10#1маргаритамаргаритаНовакРегистрация: 08.10.14Град: -Отговори: -Лазерна епилация на брадичка?Здравейте! Бихте ли ми казали кой център за лазерна епилация в София е най-добър и дали след процедурите по тънките косъмчета са се повлияли от лазера!Предварително БЛАГОДАРЯ!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.14 06:45#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Лазерна епилация на брадичка?маце, тази машина не е за тебе, тя е за търговеца, който ще спечели сто пъти стойността ѝ. От вас, не от мене. ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 01:27#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Лазерна епилация на брадичка?Е, сега, всички знаем най-известните салони за лазарна епилация. Чувала съм както положителни, така и отрицателни коментари, доколкото съм запозната, всичко зависи от това колко чувствителна е кожата ти. Моя позната си ги махна преди години с фото епилация и каза, че са и казали, че трябва да повтаря профилактично на няколко години. За момента е доволна, не ѝ излизат, но пък при нея бяха много черни ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.17 06:39#4Потребител#186190Потребител#186190НовакРегистрация: 22.02.17Град: -Отговори: 8от: Лазерна епилация на брадичка?След като се направят процедурите с лазерната епилация, ако останат някакви косъмчета, доколкото знам, може да се бръснат, но като се бръснат, няма ли да започнат да растат много нови?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest