Ezine.bg»Форум»Здраве»Подути лимфни възли в слабините

Подути лимфни възли в слабините

  • 21.11.14 11:29#1Потребител#151200Потребител#151200НовакРегистрация: 14.11.14Град: -Отговори: 1Подути лимфни възли в слабинитеЗдравейте, може ли да ми кажете на какво се дължат подути лимфни възли в слабините и какво да предприема оттук насетне?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.14 11:53#2Потребител#151200Потребител#151200НовакРегистрация: 14.11.14Град: -Отговори: 1от: Подути лимфни възли в слабинитеzdraveyte,veche mesec sym ,s poduti limfni vyzli v slabinite ,imam leki bolki v dolnite kraynici i zabelqzvam leko otslabvane...pih antibiotik,no ne se pribraha...pravih pylni ginekologichni izsledvaniq,dobre sa..puskah urina,za bybrecite i tam e dobre..pravih si pylna kryvna kartina ,s diferencialno broene,za lefkimiq,,,otdyhnah ..che i tam e nared..po systoto tova vreme,poluchih vyzspalenie na anusa..koeto oste ne e otshumqlo,,vyzmojno li e ot tam da mi e problema,,neznam kym kogo da se obyrna i kakvo da pravq,na kakyv lekar da otidaОтговорОтговор с цитат
  • 05.12.14 01:30#3човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Подути лимфни възли в слабинитемного е възможно понеже при възпалителен процес се оттича там,лимфните възли са нещо като кофа за боклук ,какво му беше на ануса ти груб сексуален акт или какво?много е важно да не ги стискаш и опипваш непрекъснато защото това може допълнително да ги увеличи, отиди на личен лекар за преглед и от там с направление за специалист не карай на самолечение това е погрешноОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 04:32#4miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Подути лимфни възли в слабинитемного внимавайте с подобни състояния. Моя приятелка я оперираха точно от подут лимфен възел в слабините, беше се напълнил с вода и в последствие - гной. Лекарите ѝ казаха, че е от носене на тесни прашки, но не знам дали е истина. Консултацията с лекар е задължителна.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest