Ezine.bg»Форум»Говорилник»Какъв телефон да си избера

Какъв телефон да си избера

  • 20.12.14 10:39#1ДесиДесиНовакРегистрация: 21.04.14Град: ПловдивОтговори: -Какъв телефон да си избераОт доста време обикалям по магазините за телефони и не знам какъв да си купя. Моят беше ел-джи ел седем. и на пълно се развали и не работи. За това все обикалям, мисля и не знам, кой да си взема. . . спряла съм се на три модела: Самсунг галакси ес пет, сони експерия зет три и айфон шест или шест плюс. Като им чета характеристиките самсунг излиза, че е най добър, но и най много хора се оплакват от него. Казват, че надувал батерията или просто започвал да гори. Сони много ми харесва, като го докосна е страхотен. . . айфон също е хубаво смарт фонче и не мога да реша, все ме е страх да не сгреша, като с ел-джи ел седем. Предлагат ми ейчтиси или вибе хикс двойка, но ми се иска да е устойчив на прах и вода (околна среда) А много от вас имат най различни модели или са имали и са пробвали, за това ще се радвам ако споделите вашето мнение и какво ви харесва и не ви харесва в тях. Благодаря ви за вниманието и ще чакам вашите съвети по долу.  
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 06:23#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Какъв телефон да си избераВзех си самсунг ноте 3 нещо си, вече забива, а още не съм го изплатила. Въпреки това си държа на тази марка. Но - когато бях в магазина, човека ми каза - вземи си HTC, същите характеристики, същата цена, не се излагай, ама аз - не. Имам само един въпрос - може ли да ми обясниш какво значи: "или просто започвал да гори" Много се смях просто, как така хах ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.17 12:48#3Потребител#186365Потребител#186365НовакРегистрация: 25.02.17Град: -Отговори: 10от: Какъв телефон да си избераОт доста време си търся телефон. Единствените ми изисквания са камерата да му е хубава и батерията да не пада бързо. Лимитът ми е 500 лв, някой може ли да ми препоръча някое телефонче?ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.21 09:50#4Потребител#259242Потребител#259242НовакРегистрация: 27.06.20Град: -Отговори: 20от: Какъв телефон да си изберав момента съм с iphone 8 и се чудя дали да не го сменя с iphone 12ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest