Ezine.bg»Форум»Говорилник»Баща ми се самоуби и всичко се промени

Баща ми се самоуби и всичко се промени

  • 21.01.15 03:36#1ImeImeНовакРегистрация: 15.10.13Град: -Отговори: 2Баща ми се самоуби и всичко се промениЗдравейте! На 21г. съм и искам да споделя моята история, а тя е че баща ми се самоуби, защо и как не искам да обяснявам, защото ще навляза и в други теми. Просто освен болката имаме проблеми като махнем на страна роднините ми, които обвиняват майка ми и правят положението по тежко, имаме нещо много по важно за решаване. Аз и сестра ми живеем главно в Бургас, а родителите ни на село близо до Бургас и сега майка ми остана сама и това много ме притеснява.

    Сестра ми работи, идва си за събота и неделя при нас на село, аз съм тук вече втора седмица, безработна съм и затова съм тук да не е сама майка ми. Но това няма да продължава дълго така трябва да запиша да уча за висше или да работя, а не искам да я оставям сама. Селото ни се изпълни с много цигани, вече някой дори влиза в двора ни, нямаме куче в двора наскоро умря, нямаме и много съседи, няма вече и мъж в семейството. Това са все лоши неща, условията за живот в селата се промени и тук и навсякъде е трудно.

    Искам да продадем къщата колкото и да ме боли за което, но така ще ни олекне на всички и ще живеем на едно място в Бургас за да не се притесняваме за майка ни която само ни остана. Но това с продажбата няма да стане веднага, къщи вече не се купуват особено пак и имам полубрат, които също има дял и трябва да намерим за да получим и неговото одобрение. Да дадем къщата за квартира няма на кого, да намерим някой да живее с майка ми за да не е сама няма кой, а да оставим просто така къщата и да идваме събота и неделя, не се знае един ден какво ще заварим...

    Побърквам се тук цял ден съм вкъщи филмирам се, мисля всякакви глупости искам да се махна от тук ще се побъркам по цял ден вкъщи и на гробищата, правя се че не ми е толкова зле за да не притеснявам никой, но няма да се успокоя докато не измислим нещо

    Боли ме за всичко което беше и за това което е сега думите са излишни, а може вашите думи и съвети ще ми помогнат..
    Благодаря на всеки отделил време да прочете това..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.01.15 05:56#2IlariaIlariaМастър ШефРегистрация: 31.10.13Град: СофияОтговори: 7от: Баща ми се самоуби и всичко се промениНаистина трудна ситуация...Май най-доброто е да продадете къщата и да изчезвате оттам..все някой ще я купи някога.

    Кураж и горе главата!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.15 01:05#3човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Баща ми се самоуби и всичко се променисамо едно ще ти кажа предполагам че не си в настроение но баща ти е глупак ,не търси смисъл в действието му и не се опитвай да го оправдаваш или да го приемаш за нормално следствие на нещо , без значение проблемите гледайте семейството ви да остане цяло и единно всички да сте заедно и да се подкрепяте , парите не са толкова важни колкото уюта на семейството и семейната подкрепа и никога понеже знам че рано или късно това СЕ отразява на децата и един ден може и ти да се сдухаш, та никога не споменавай дори на децата си и на техните деца за самоубииството това те пречупва , горе главата гади си живота и не го мисли просто слаб човек които е изоставил семейството си в труден моментОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest