Ezine.bg»Форум»Красота»Проблеми с косата

Проблеми с косата

  • 25.01.15 10:04#1ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10Проблеми с косатаЗдравейте. На 15 години съм. От една година използвам индийска къна. Черна. Наскоро ми каза фризьорка, по-добре да ползвам безамонячна боя, защото от къната щяла да ми изпопада косата (забелязах, че пада и че е станала по-тънка). Взех си боя "ММ Беаути" (не ми позволява да пиша на латиница) съдържа амноняк. Както и екстракти от бреза, репей, лайка и невен. Искам да чуя мнения, за боята? Ще ми навреди ли? Мислила съм да я оставя да израстне (естествения ми цвят е рус, боядисах се заради подигравки , а и повече ме харесват аз също - черна). Но как да я оставя след като стои много грозно-корените руси а надолу черно. Използвам домашни маски, но освен да ми расте по-бързо нищо друго. Което ме кара да се боядисвам всеки месец. Искам косата ми да е черна, но как без да я боядисвам, а и с каквото и да я боядисвам все ще я увреждам. Докато стана на 20 сигурно ще имам 2 косъма на главата. Мога да спра преси, маши, сешоари. Съвети?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.15 01:48#2ВладимирВладимирНовакРегистрация: 01.02.15Град: СофияОтговори: 1от: Проблеми с косатаПолзвам един шампоан от известно време -ДХ 2 за посивели коси при мъже. Много съм доволен. Цвета ми се възстановява,но бавно,с по около 5-10 % ма месец .Дали някой го е пробвал и какво мнение имате? Ако се мия всеки ден дали ще ускоря процеса?ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.15 02:26#3ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10от: Проблеми с косатаМога ли да използвам olia ?ОтговорОтговор с цитат
  • 12.03.15 12:01#4РенетаРенетаНовакРегистрация: 09.03.15Град: -Отговори: 10от: Проблеми с косатаЗдравей! Оправи ли проблема с боята и цвета?! ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.15 06:36#5ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10от: Проблеми с косатаОставих го да израстне и смятам в най-скоро време да посетя фризьорка. Сигурно ще ме обезцветява, но няма как иначе. Жалко,че ще ми замине косата и без това пада доста а пък след този обезцветител просто ще е кошмар. ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.15 12:01#6РенетаРенетаНовакРегистрация: 09.03.15Град: -Отговори: 10от: Проблеми с косатаАз 5 години се боядисвах черна само с боя и отидох на фризьор да се обезцветя. Скъсих я много и ми взеха 220 лева, но поне се получи желания ефект. ОтговорОтговор с цитат
  • 10.06.15 09:16#7Потребител#159035Потребител#159035НовакРегистрация: 10.06.15Град: -Отговори: 1от: Проблеми с косатаПривет. Имам въпрос свързан с свалянето на черна боя от косата? Дали някой може да ми даде съвет без да се налага да ходя на фризьор,как мога да я махна без боядисване? ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 04:38#8miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Проблеми с косатаОбезцветяването е единствения вариант за възстановяване на естествения цвят, но много уврежда и ще се наложи да се отреже голяма част от и без това изтощената коса. Аз съм доволна от черната кана, но щом на вас не ви понася...Имай предвид обаче, че каната е супер мощна и ако ти я обезцветяват, положението няма да е розово накрая.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.15 01:55#9MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Проблеми с косатаАз съм си обезцветявала косата и не съм имала проблем, разбира се уврежда си косата, но се налагаше.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.17 06:25#10Потребител#194333Потребител#194333НовакРегистрация: 05.07.17Град: -Отговори: 1от: Проблеми с косата„TianDe“ са направили книга за ефективни маски за красива коса и кожа. Може да ги изтеглите безплатно от тук: https://summer.tiande.bg/e-book/ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.18 01:39#11Desi MarinovaDesi MarinovaНовакРегистрация: 21.01.18Град: СофияОтговори: 31от: Проблеми с косатаЗдравейте, не знам дали пиша в правилната тема, но имам много голям проблем с косата и не мога да установя на какво се дължи. Проблемът е, че от няколко месеца постоянно е наелектрезирана, мия я на 3 дни, опитах 4-5 дни да не я мия защото уж съм я премивала, смених няколко марки шампоан, но без резултат. Много е неприятно, моля дайте съвети и идеиОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest