Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Важен ли е външният вид?

Важен ли е външният вид?

  • 02.02.15 12:16#1Теодора ТабаковаТеодора ТабаковаНовакРегистрация: 28.05.14Град: СофияОтговори: -Важен ли е външният вид?Здравейте, а се казвам Теодора. Как мислите - външния вид на човека, с когото имате среща важен ли е за вашия контакт?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.15 02:13#2човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Важен ли е външният вид?определено каквото и да си говорим мъжат или жената трябва да те възбужда сексуално , освен ако не си достигнал до ниво на интелигентност на тези извънземни които се размножават безполово, иначе красотата не е гарант за качество , гледай истинските неща да те обича да те търси , да те закриля , да дава да е човек който дава а не неудачник , да си неговият човек и да не ходи навън или на почивка сам тогава е твоят човек а ако си те възбужда сексуално такъв какъвто е дори и некрасив тогава нямаш проблем , но на тези въпроси би трябвало да си отговориш сама и най важното нужна ти е такава половинка която те кара да се чустваш в мир с себе си приема те такава каквато си с недостатъците и мисли за съвместното ви бъдеще а не неговото самостоятелно , междо другото много ми се ебе готино момиче ако имаш нужда пиши ми аз не съм много красивОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.15 05:58#3ioannidisioannidisНовакРегистрация: 22.03.11Град: ПровадияОтговори: 1от: Важен ли е външният вид?За мен лично е важен не толкова външния вид, колкото самото излъчване и характера.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 01:21#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Важен ли е външният вид?За да се чувства един човек красив външно, той трябва да е щастлив вътрешно и да е ок със себе си. Колкото по-голяма е вътрешната ти увереност, толкова по-лъчезарен изглеждаш външно. Човек трябва първо да обича себе си, за да го обичат другите. Това е закон! :blush: :love:ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.15 07:53#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Важен ли е външният вид?И да, и не. Хубаво е да се поддържжаме, но по-важно е какъв е човек вътрешно.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.15 09:46#6Потребител#162147Потребител#162147НовакРегистрация: 14.10.15Град: -Отговори: 13от: Важен ли е външният вид?За мен външният вид наистина е много важен, за да се чувства една жена забелязана и желана.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 09:14#7MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Важен ли е външният вид?Съгласна съм, но трябва да гледаме и какъв е характерът на човека, не само как изглежда, не си ли съгласна?ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.17 10:03#8Julia онлайн магазинJulia  онлайн магазинНовакРегистрация: 13.03.17Град: -Отговори: 3от: Важен ли е външният вид?Начин на обличане, държане, маниери, поведение...всичко това трябва да бъде в хармония в един човек. Тогава той привлича хората около себе си, прави добро впечатление, по-лесно постига целите си.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.19 01:59#9Pepi GeorgievPepi GeorgievНовакРегистрация: 24.02.19Град: БистрицаОтговори: 1от: Важен ли е външният вид?Външният вид е важен, но не е пък чак всичко!ОтговорОтговор с цитат
  • 23.03.20 08:23#10shinyshinyНовакРегистрация: 24.07.19Град: -Отговори: 1от: Важен ли е външният вид?Въпреки че много хора са на мнение, че външният вид не е важен, в крайна сметка това е първото нещо, което "виждате" в непознат човек. Какъвто и да е социалният статут на даден човек, какъвто и да е характерът му, облеклото винаги ще е в негова полза, когато изглежда добре. Затова, погрижете се за външния си вид, изберете стилно дамско облекло от Alessa.bgОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.20 09:47#11Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 8от: Важен ли е външният вид?С годините вече съм сигурна, че външния вид не е изобщо важен. Говоря за чисто физическа красота.
    Ако човек е Човек, ще ме соечели за приятел с една истинска усмивка. Ако човек се чувства добре е кожата си, той сияе и без грим и подобрения по себе си.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.21 09:41#12Потребител#259242Потребител#259242НовакРегистрация: 27.06.20Град: -Отговори: 20от: Важен ли е външният вид?Според мен е важен, трябва да се грижиш за себе си и да изглеждаш добре. И да го правиш заради себе си, не е нужно да е заради другите. Аз лично като си седя цял ден по пижама с рошава коса се чувствам доста зле, а като се оправя, измия, гримирам и се чувствам така сякаш мога да покоря светаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest