Ezine.bg»Форум»Пластични операции»Искам да си сменя пола

Искам да си сменя пола

  • 05.02.15 06:44#1penkapenkaНовакРегистрация: 13.11.10Град: -Отговори: 1Искам да си сменя пола Колко ще ми струва? Аз съм мъж на 40. Не съм обратен, не си падам по мъже. Адски ме възбужда да съм в женски дрехи, да се гримирам, прически май се отплеснах...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.15 07:27#2greatgreatНовакРегистрация: 09.03.15Град: СливенОтговори: 2от: Искам да си сменя пола значи за тебе безплатно баце!само разноските по пътя си поеми.ела тука ще ти го резна и ще ти напрая една дупка даже три ако искаш с дрелката.интересно как така не си падаш по мъже а ще си сменяш пола?защооо?по какво си падаш?какво ще постигнеш като си смениш пола? ще носиш свободно женски дрехи без да изпитваш вина ли?няма такова нещо както няма и такова като смяна на пол.ти си роден мъж и ще си умреш такъв "смяната на пол" е резват ти най-милото (при повечето мъже де тебе не ти требе) и кожата от ствола на пениса я ползват за подобие на влагалище ама кофти работа ни мяза на путка ни на уй...по скоро ще имаш два гъза..като през единия няма да може да сереш и няма и да даваш това противно нещо да го чукат мъже т.е. няма да се ползва и накрая ще се затвори и зарастне ще се развие и че стане рак и ще умреш в мъки.не си сменяй пола,смени си психиатъра!ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.15 08:53#3Потребител#162759Потребител#162759НовакРегистрация: 08.11.15Град: Горна ОряховицаОтговори: 13от: Искам да си сменя пола По-забавен въпрос не бях срещала във форуми никъде... доста пари ще ти трябват не знам дали този живот ще ти стигне да ги събереш, но пак си помисли какво искаш да си ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.19 02:24#4Niki IlievNiki IlievНовакРегистрация: 23.02.19Град: ДунавциОтговори: 1от: Искам да си сменя пола Дали си заслужава е по-големия въпрос? Чувал съм, че пътят е дълъг. Прецени си.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest