Ezine.bg»Форум»Красота»Как да действам с косата (Тривитаминол)

Как да действам с косата (Тривитаминол)

  • 17.04.15 09:40#1vanesavanesaНовакРегистрация: 17.04.15Град: РусеОтговори: -Как да действам с косата (Тривитаминол) Помощ, искам съвет. Може би има пуснати теми, но не намерих точно това, което търся. Въпроса ми е свързан с тривитаминола ( от който чух, че косата много расте) как да го изполвам на маски или да се пръскам с него без други примеси и да спя така и да мия косата като стана - как е по бързо действието , и другия ми въпрос е да си купя ли хапчета за растеж на коса за да засиля действието и ако да какви ще предложите и ако някой знае по бърз метод за растеж да казва ? Искам косата ми да порастне бързо , не искам екстешъни и такива глупости в момента е до раменете и спрях да я третирам с преси и бои за коса ;хх
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.08.15 02:02#2MaksimiliqnaMaksimiliqnaНовакРегистрация: 23.08.15Град: ВарнаОтговори: 1от: Как да действам с косата (Тривитаминол) Миличка за такова нещо трябва търпение .. нещата не стават за месец два Аз лично използвам тривитаминола с маски ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.15 04:56#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Как да действам с косата (Тривитаминол) За да расте косата по-бързо, освен маските с тривитаминол ( на мен не ми действат добре, много се омазнява), ти трябват витамини. Аз лично не вярвам на хапчетата за растеж на косата, някак си противоестествено ми се струва...Има комплеки от витамини, които са едновременно за растеж на косата, здрави нокти и др....ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.16 10:07#4ДилманаДилманаНовакРегистрация: 04.01.16Град: КричимОтговори: 5от: Как да действам с косата (Тривитаминол) За бърз растеж на косата ми бяха препоръчали хининова вода - пробвай, ако искаш, купува се от аптека. Също пробвай да съобразиш подстригването с фазите на луната - има специални дни, в които подстрижката помага за бърз растеж.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.16 10:19#5К. ТодороваК. ТодороваНовакРегистрация: 16.10.15Град: -Отговори: 9от: Как да действам с косата (Тривитаминол) Аз също използвам тривитаминол със смес от кисело мляко или сметана и мед като маска и стоя за два часа. За хапчетата-не знам, но трябва да обърнеш сериозно внимание на храненето и достатъчния прием на витамини и минерали,третирането и дори миенето. За бърз растеж на косата много съм чувала да препоръчват маската с горчица, заради загряващия и ефект. Търпение и ще стане.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.16 12:14#6MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Как да действам с косата (Тривитаминол) Аз, когато го ползвах го смесвах с кисело мляко и оцет, не миришеше много приятно, но после като се измие косата е много хубава и мека.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.17 09:59#7MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Как да действам с косата (Тривитаминол) Аз преди време приемах такива, трябва май пак да си взема заради ноктите ми, защото много се чупят.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.17 03:20#8Потребител#186250Потребител#186250НовакРегистрация: 23.02.17Град: АйтосОтговори: 2от: Как да действам с косата (Тривитаминол) Преди време и аз използвах тривитаминол, не помня дали го смесвах с нещо. На мен косата ми расте доста бързо и не видях някаква видима разлика.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.18 02:58#9Потребител#195403Потребител#195403НовакРегистрация: 26.07.17Град: -Отговори: 10от: Как да действам с косата (Тривитаминол) Аз преди време използвах тривитаминол, имаше ефект, но много омъзнява косата.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.18 04:37#10Потребител#213540Потребител#213540НовакРегистрация: 15.05.18Град: -Отговори: 10от: Как да действам с косата (Тривитаминол) Тривитаминол на маска, с която стоиш 40 или повече минути. В нея добавяш (ако искаш) масло от арган. В зависимост дали косата ти капе, суха, мазна или цъфтяща добавяш и други масла - Шии, бадемово, кокосово, какаово. Ако косата е мазна можеш да добавиш 1 с. лъжица спирт.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest