Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Искам да се сближа с него, дайте съвети

Искам да се сближа с него, дайте съвети

  • 15.06.15 10:49#1Потребител#159135Потребител#159135НовакРегистрация: 15.06.15Град: -Отговори: 2Искам да се сближа с него, дайте съвети:cry: :evil: :y: Здравейте! Казвам се Ния и съм 8-ми клас. в началото на тази учебна година започнах да изпитвам симпатии към едно момче от класа на сестра ми, която също учи в това училище. Той е 3 години по-голям от мен. И преди съм го виждала, но не съм предполагала, че някога може да чувствам нещо към него. Всичко започна на рожденият ми ден 16.09. миналата година. Сестра ми и една нейна приятелка дойдоха при мен за да ме видат, но с тях дойдоха и други момчета от нейния клас..като един от тях беше той. Тогава не обръщах внимание. Но на следващия ден..бях със сестра ми, когато той се появи. Започна да си говори с мен, честити ми рожденият ден на патерици..ии започна да се базика с мен. Това продължаваше 8 месеца и аз го харесвах все повече и пввече. На 1 май 2015г. излезнахме една групичка навън..цял ден се забавлявахме а той не спираше да ме гледа..вечерта към 7 часа всички си тръгнахме и останахме само аз, сестра ми, той и още 3 момчета. Отисохме в един бар..там играхме монополи и той през цялото време ме гледаше, а като го погледнех и той се изчервяваше. На тръгване към 10 часа..момчетата ни изпратиха и той ми каза "дай пет"дадох му пет) след което каза "ей така зо да има нещо"не знам какно имаше впредвид..още го мисля..! Минаха два дни след които отидохме на витоша същите хора..беше много забавно..по едно време аз се подхлъзнах и щях да падна но той ме хвана и ми каза "оп по-внимателно" след което му благодарих и продължихме да вървим. На края на деня към 17:00 часа седнахме да си починем на Дендрарюма. Там играхме на "седже" аз бях от единия край а той от другия. Както си се смях, изведнъж реших да го погледна..когато го направих той ме гледаше замислено. Най-добрият ми приятел забеляза това и му махна с ръка а той пак се изчерви. Така свърши деня и се прибрахме. Мина се малко време, нито се бяхме чували, нито виждали, защото те бяха 2-ра смяна. След което преди 3 дни той ми се обади и ме попита дали искам да ходим на витоша пак всички..съгласих се. Вървяхме, вървяхме..и решихме да се качим на лифта..мен ме беше страх, защото беше от отворените и трябваше да се скача. Казах му това и той каза, че ще се качи с мен за да може при слизането да ми помогне. Е така и стана..когато тръгнах да скачам от лифта той ме хвана през кръста и ми помогна. След това трябваше да се мръднем от там и той ме гушна. После си тръгнахме с автобуса и през цялото време се гледахме. Не знам какво да правя..има моменти, в които се държи много дръпнато..не разбирам нищо..! Но е най-милият..винаги мисли първо за другите и после за себе си..! Моля дайте ми съвет..с всеки изминал ден чувствата ми към него се увеличават..знам, че всички казват, че на 14 години няма любов но не е вярно..моля дайте съвет как да направя така, че да се сближа с него и да стане нещо между нас..! Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.06.15 04:55#2ХХНовакРегистрация: 16.06.15Град: -Отговори: 2от: Искам да се сближа с него, дайте съветиХехе много сладка история! Ами какво да направиш търси го,пиши му смс-и ..звъни му..покажи му ,че го харесваш.Аз винаги така съм правила! Когато съм харесвала момче винаги си го показвам. Така се случи и със сегашният ми приятел(: Видяхме се ,от самото начало много го харесах и му го показах ,както и той на мен и така вече 5 години и половина сме заедно ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.15 10:16#3Потребител#159135Потребител#159135НовакРегистрация: 15.06.15Град: -Отговори: 2от: Искам да се сближа с него, дайте съветиТова е много хубаво..добра идея, но той е по-странен характер не обича много да си чати..не знам..страх ме е да не го загубя като приятел..ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.15 07:05#4Иво ДаскаловИво ДаскаловНовакРегистрация: 22.07.15Град: СофияОтговори: 2от: Искам да се сближа с него, дайте съветиКакто тя каза търси го често би трябвало да разбере намека пробвай се да бъдеш възможно най близка с него а за чатовете ако държи на теб това няма да му е проблем Късмет и се надявам да се получат нещата ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.15 07:26#5Потребител#159135Потребител#159135НовакРегистрация: 15.06.15Град: -Отговори: 2от: Искам да се сближа с него, дайте съветиАми той разбра и сега сме приятели, но сигурно няма да е повече от това--просто явно това не е човекът ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.15 10:08#6Иво ДаскаловИво ДаскаловНовакРегистрация: 22.07.15Град: СофияОтговори: 2от: Искам да се сближа с него, дайте съветиТой губи .От личен опит мога да кажа че е доста трудно да намериш свястно момиче което найстина харесва момче заради това което е. И не се притеснявай такива ще има много тепърва започват за теб тези неща. Пък и няма правилен любовта е до време след това е до взаимно разбирателство и компромиси пожелавам ти всичко най-добро и успех за напред ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest