Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Харесвам най-добрата си приятелка. Не знам какво да правя!!!

Харесвам най-добрата си приятелка. Не знам какво да правя!!!

  • 24.06.15 03:44#1АнонимностАнонимностНовакРегистрация: 07.06.15Град: -Отговори: 1Харесвам най-добрата си приятелка. Не знам какво да правя!!!Здравейте аз съм момче скоро станах на 16 и харесвам много най-добрата си приятелка тя е на 14, 7клас и е руса със сини очи и супер мила и готина и красива...

    Сигурно я харесвам от вече 3 седмици. Опитах да й намекна леко че я харесвам понеже тя имаше изпит по рисуване и след като свърши аз я изненадах като й подарих една червена роза (любимото й цвете) а тя ме прегърна много силно и продължително и ме целуна по бузата (аз също я прегърнах много силно и продължително).

    След това отидохме в южния парк и там понеже има един бункер и решихме да влезнем в него (там е мноого тъмно) нея я беше страх малко и тя ме хвана за ръката. Там (в бункера) видяхме едни наши приятели които се опитаха да ни стреснат, аз съм им свикнал,но тя доста се стресна и изпищя след което ме стисна силно за ръката. Когато излязохме от бункера заедно с приятелите ни седнахме на една пейка там нямаше достатъчно място и аз й предложих, ако иска да седне в мен, тя дори не се замисли и веднга седна, на мен ми стана приятно понеже ми имаше доверие.

    Малко по-късно решихме да играем на предизвикателства и нея я бяха предизвикали да целуне или мен или моя най-добър приятел и тя избра да целуне мен като се оправда,че съм бил най-близко въпреки че той седеше точно до мен а тя седеше в мен. Стана някъде към 21:00ч и тя каза че майка й иска тя да е в квартала за да й е спокойно че нищо няма да й се случи. Там седяхме пред нейния блок на стълбите и накрая останахме само двамата и се лигавехме, общо взето си говорихме пълни простотии но тя тогава каза че ако някой друг път трябва да ходи в бункера ще ме викне отново. Аз попитах защо ще ме вика.

    А тя отговори че няма доверие на никой друг повече отколкото на мен и че пак щяла да ме хване за ръката за да й пазя страх. След което стана време да си вървим и тя отново ме прегърна много силно и продължително и след това ме целуна по бузата за чао, аз отвърнах отново на силната и продължителна прегрътка и й казах че я обичам страшно много а тя каза че и тя мен но незнам дали имаше предвид че ме обича като приятел или нещо повече например като гадже. Какво да направя за да разбера дали и тя чувства същото към мен? :s:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.07.15 02:01#2Потребител#157803Потребител#157803НовакРегистрация: 29.04.15Град: -Отговори: 1от: Харесвам най-добрата си приятелка. Не знам какво да правя!!!Според мен има чувства към теб. Когато отново сте сами и си говорите за разни неща, деликатно и кажи какво чувстваш към нея. После и кажи, че няма да я притискаш за нищо и каквото и да каже ще си останете приятели. Може да и трябва малко време, Но ти бъди постоянно около нея и я подкрепяй за всичко. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.15 11:05#3GeStGeStНовакРегистрация: 24.07.15Град: СофияОтговори: 1от: Харесвам най-добрата си приятелка. Не знам какво да правя!!!Твоята история ми хареса по няколко причини. Първо се развива в Южния парк, а пък аз съм от Лозенец, второ десетки пъти сме влизали в този бункер и трето бил съм в подобна ситуация. така, брат ми, може би вече си я свалил не знам. Но ако не си знай, че тая мацка ти се кефи адски много това е повече от ясно само не изчаквай прекалено много. Тя трябва да разбере, че я харесваш възможно най-скоро. Избери си място което да ти е спокойно на него да действаш и естествено момент добър. Моят начин на действие винаги е просто с целувка. На няколко пъти си говориме некви неща и аз в един момент просто решавам и я целувам без никво предупреждение. Имаше един път дето казах на момичето "мисля да те целуна" и тя "добре". Има вариант и да почнеш да й говориш колко много те кефи абе да си излееш сърцето, но като гледам ситуацията едно че няма смисъл щото тя ти се кефи, второ че за тая работа трее да говориш добре. Смисъл може и да заекваш и да мънкаш ама да изглежда сладко и т.н. Ако имаш въпроси некви намери ми youtube канала и ми пиши.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest