Ezine.bg»Форум»Бременност и раждане»Има ли вероятност от бременност?

Има ли вероятност от бременност?

  • 07.08.15 04:21#1petqpetqНовакРегистрация: 07.08.15Град: -Отговори: 1Има ли вероятност от бременност?Здравейте! Знам, че ще кажете купи си тест, ще го направя тези дни, но просто искам малко мнение или съвет Четох за признаци на бременност, но все пак да питам и по опитните. От няколко дена съм доста уморена, спя нормално, но през целия ден съм като отнесена, гърдите леко ме болят, или по точно зърната при допир, само да спомена, че принципно никога не са ме, дори когато ще ми идва цикъла, друго което е изпитвам и много леки болки ниско долу в корема, един ден от лявата страна, на другия ден от дясната. Относно цикъла нищо не мога да кажа, защото има още време до него и няма как да видя дали е закъснял. Имах леко гадене сутрин, но не всеки ден и относно апетита според мен не се е повишил. :blush: Като цяло е това, много ще съм благодарна ако коментирате и споделите какво мислите, защото на никой не съм казвала за тези опасения все още. Благодаря за отделеното време
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.15 09:54#2IonchiiiIonchiiiНовакРегистрация: 11.09.13Град: -Отговори: 1от: Има ли вероятност от бременност?Хубаво е да отидеш на преглед, защото това е индикация за промяна около яйчниците.. Ако си малка и се страхуваш, че може да се забележи нещо, си направи тест първо ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.15 11:12#3petqpetqНовакРегистрация: 07.08.15Град: -Отговори: 1от: Има ли вероятност от бременност?Не съм правила тест, но и на лекар не съм ходила, просто ме е страх, колкото и детински да звучи Всъщност дойде ми даже няколко дена по рано и мисля, че вече няма нужда от такива опасения, но все пак си остава загадка защо се чувствах по този начин ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 05:34#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Има ли вероятност от бременност?Само да кажа, че започва да ти се гади след 5-тия месец ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.18 07:36#5Милена ГеоргиеваМилена ГеоргиеваНовакРегистрация: 19.07.18Град: -Отговори: 4от: Има ли вероятност от бременност?Здравейте. Мисля, че не съществува единственен отговор за този въпрос. Защото всеки организъм е много индивидуален. Сестра ми, когато беше бременна, през първите месеци дори не можеше да стане от леглото, тъй като имаше силна токсикоза. А пък аз, когато имах ранен срок на бременноста, дори не знаех това. Носех тежки неща и затова имах спонтанен аборт. След това се обърнах към клиниката BioTeхCom, защото знаех, че имам здравословни проблеми и аз няма да мога да забремннея по естественния начин. След като се консултирах с лекаря, реших да се възползвам с инвитро с ДЯ. Избрах си пакета с 2 опита (за 6900) - повече опити за тялото ми не са възможни. От втори път всичко се получи. Много съм доволна от работата и съм доволна от резултата.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest