Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Пих Ескапеле, дайте съвет

Пих Ескапеле, дайте съвет

  • 01.10.15 10:33#1Потребител#161825Потребител#161825НовакРегистрация: 01.10.15Град: -Отговори: -Пих Ескапеле, дайте съветЗдравейте, бих искала съвет от хора, които са били в ситуация като моята или подобна. По темата: С приятеля ми имахме полов акт, не използвахме предпазни средства и така да се каже стана гаф.. на следващия ден пих Ескапеле и днес (на петия ден след хапчето) имам леко прокървяване. Следващият ми цикъл трябва да е около 16 октомври, а до тогава има много време. Въпросът ми е дали това прокървяване е нормално и е от хапчето или по-скоро е възможно да не е подействало и да съм бременна ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 03:30#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Пих Ескапеле, дайте съветНапълно нормално е. Освен това може да ти е лошо, да ти се гади, да ти некомфортно...така действа Ескапелето, след 7-8 дни след приема минава...ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.15 12:35#3Потребител#162065Потребител#162065НовакРегистрация: 11.10.15Град: -Отговори: 2от: Пих Ескапеле, дайте съветМила, кървенето е напълно нормално ..то е даже и индикация, че хапчето действа, защото това вид насилствена и изкуствена менструация за да се изхвърли "плода". Не се притеснявай за около 4,5 дена трябва да спре и след това всичко ще е наред, но следващият ти цикъл може да е малко по - различен. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest