Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Мъже, отговорете ми на тези въпроси!

Мъже, отговорете ми на тези въпроси!

  • 10.10.15 12:00#1feizafeizaНовакРегистрация: 07.03.14Град: -Отговори: 1Мъже, отговорете ми на тези въпроси!Моля, мъжете да ми отговорят на няколко въпроса. Искам да разбера мъжката логика.
    1. Какво в жената може да ви подлуди?
    2. Какви жени предпочитате силни и независими или слаби, които стоят зад гърбът на мъжа?
    3. Бихте ли били с жени с някакъв недък?
    4. Ще ви превлече ли жена с хубав парфюм?
    5. Гримирана или не?
    6. Какво в женското тяло ви подлудява?
    7. Лесни жени или недостъпни при първа среща?
    8. Какво толкова ви харесва в жена с чувство за хумор?
    9. Как ви действат жена ако има хубави очи?
    10. Трябва ли една жена да си издържа в една връзка?
    11. Защо бягате ако някоя ви вземе ума?
    12. Защо не правите първа крачка, ако е красива?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.15 03:48#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Мъже, отговорете ми на тези въпроси!Чакаме отговор ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.15 05:20#3Иван ПетковИван ПетковНовакРегистрация: 06.01.11Град: СофияОтговори: 1от: Мъже, отговорете ми на тези въпроси!Много сте ми интересни с тези въпроси, но ще ви отговоря от моя опит... а съм имал не малко гаджета

    1. Какво може да ме подлуди? Това е комплексен въпрос и не зависи само от едно нещо. Може да са очите, краката, дупето, гърдите, провокацията и т.н., важно е да я има химията и жената да не бъде отворена карта.. т.е. мъжа трябва да се чувства провокиран... тогава играят хормоните.

    2. Дали една е силна или не изглежда такава няма значение, когато един мъж е сериозен и отговорен, това не е фактор.. поне за мен това няма никакво значение.

    3. Дали бих бил с човек с недъг, да ако го има привличането.

    4. Бих обърнал внимание на парфюма, но по скоро биха ме привлекли очите и погледа, в днешно време всяка жена е напарфюмирана, не мисля, че някой обръща внимание на това.

    5. Гримът има до толкова значение, че добре поддържаната жена прави впечатление и всеки се обръща след нея, но за нещо по сериозно вече играе характера и усещането между двамата.

    6. 99% от мъжете се впечатляват от дупето и гърдите, а много голяма част и от очите и краката.

    7. Когато една жена ме интересува, понятието лесна или трудна няма значение, ще положа достатъчно усилия да я спечеля... но за нещо сериозно бързите неща и бързо свършват. С момичета, с които бързо за започвали нещата... и доста бързо за свършвали. Когато си легнеш с някой, който не познаваш добре, връзката почва да се гради само на секса, в един момент обаче той омръзне и човека, който не познаваш ти става безразличен и затова гледаш да се отървеш по-бързо от него...

    8. когато един човек е забавен, независимо дали жена или мъж, той става център на внимание. Имай в предвид, че много мъже не са големи оратори и предпочитат жената да говори повече, отколкото те да се обясняват

    9. Очите са огледалото на човек, мисля че няма човек, който да не се впечатли от хубавите очи... и най-вече от това, което те казват. Мисля, че един флирт започва първо от очите, поне по очите винаги мога да преценя дали някое момиче ме харесва или не...

    10. И да и не. В една връзка всеки трябва да се чувства полезен, когато жената не работи в един момент може да нарасне чувството и на малоценност и почне да мисли глупости, затова аз лично съм на мнение, че човек когато работи се чувства пълноценен, но има и други начини за това. Когато един мъж дава пари на жена си, може да се стигне до зависимост от мъжа, натяквания и какво ли не... когато жената разполага със собствени финанси е по-независима и не мисли глупости но същото важи и за мъже, които ги издържат жените им... защото повярвай ми, и такива има

    11. Ако един мъж бяга, значи въобще не му е бил взет ума както казваш. Това е просто оправдание, няма такова нещо. Просто човека е спал с теб и не иска нищо по-сериозно, затова с няколко мили думи ще замаже положението без да те обиди.

    12. С красивите момичета е наистина малко по-деликатно положението, защото един мъж като види, че едно момиче има много обожатели и по-трудно се осмелява да направи нещо, защото си казва "е сега ще ме отреже", "всеки и се натиска" и т.н.

    Надявам се да съм ви бил полезен ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.16 11:33#4MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Мъже, отговорете ми на тези въпроси!Страхувате ли се от сериозните обвързания и от това да бъдете отхвърлени?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest