Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Признаци, че момиче ме харесва ( трябват ми съвети )

Признаци, че момиче ме харесва ( трябват ми съвети )

  • 15.10.15 01:06#1Калин ИвановКалин ИвановНовакРегистрация: 15.10.15Град: СофияОтговори: -Признаци, че момиче ме харесва ( трябват ми съвети )Харесвам си едно момиче. От скоро я познавам. Ако някой може да ми помогне, да ми каже как да разбера, ако тя изобщо ме харесва, ще му бъда много благодарен.
    Мерси предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.15 05:02#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Признаци, че момиче ме харесва ( трябват ми съвети )Дай повече информация, така не може Иначе - погледи, флирт, закачки :blush: :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.15 05:45#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Признаци, че момиче ме харесва ( трябват ми съвети )Опитай да говориш с нея, пусни някоя шега, кажи ѝ, че е красива. :kiss: Тези неща винаги помагат. А ако те харесва - тя сама ще ти го покаже. Ако се смее, когато е покрай теб, ако те гледа в очите, ако ти се усмихва, то значи те харесва и - ти си на ход. :s:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest