Ezine.bg»Форум»Съновник»Извън криптата имаше поляна, на която гореше огън

Извън криптата имаше поляна, на която гореше огън

  • 18.10.15 09:06#1Потребител#162268Потребител#162268НовакРегистрация: 18.10.15Град: -Отговори: 3Извън криптата имаше поляна, на която гореше огънЗдравейте! Сънувах много странен сън. Видях нещо като крипта, символично разделена на две части, с пръстен под. В предната част на криптата вляво на пода, лежеше малка кукличка (пластмасова, като тези от шоколадовите яйца ),до нея гореше църковна свещ. Леко отдалечен от тях, вдясно, имаше тъмен цилиндър, през който се процеждаше жълто -червеникава светлина. На заден план, на пода във "втората половина "на криптата, лежеше още една такава кукличка. Аз стоях пред сводестия вход и ги гледах. Изведнъж един глас ми каза, че на 12.09.1976г., в Казахстан, ми е направена ритуална магия с кукла и свещ. Направена ми е и още една, но за нея нищо повече не ми каза.

    Извън криптата имаше поляна, на която гореше огън. Аз взех куклата и свещта и ги хвърлих в огъня...

    Всичко това се случваше привечер, тъкмо беше започнало да се стъмва.
    Моля Ви кажете ми какво означава този сън?!???
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.15 05:11#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Извън криптата имаше поляна, на която гореше огънВлезеш ли или сънуваш насън крипта, значи ще откриеш спокойствие и мир. Но от друга страна посланието, което ти е казано насън, може да има много по-дълбоко значение. Може би някой се опитва да ти каже нещо. Била ли си родена тогава? Да не става въпрос за минал живот или нещо подобно ?ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.15 08:34#3Потребител#162268Потребител#162268НовакРегистрация: 18.10.15Град: -Отговори: 3от: Извън криптата имаше поляна, на която гореше огънБлагодаря за отговора! Да, била съм родена, била съм на 15 години. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.15 08:34#4Потребител#162268Потребител#162268НовакРегистрация: 18.10.15Град: -Отговори: 3от: Извън криптата имаше поляна, на която гореше огънБлагодаря за отговора! Да, била съм родена, била съм на 15 години. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest