Ezine.bg»Форум»Говорилник»Идеи за подарък за гаджето ми?

Идеи за подарък за гаджето ми?

  • 01.11.15 10:19#1ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10Идеи за подарък за гаджето ми?Здравейте. Може би сте чели доста такива теми, но аз не намерих нищо подходящо в интернет и затова реших да пиша тук. Скоро приятелят ми има рожден ден и не мога да реша какво да му подаря. Не искам да е нещо банално, като парфюм или пък някакви лигави възглавнички със сърчица, наша снимка, надпис "обичам те" и прочие. Аз съм на 16, той на 20 (ако е от значение). Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.15 11:17#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Идеи за подарък за гаджето ми?Ами може да е нещо,което обича - игра, ключодържател с емблемата на колата му - абе, нещо от мъжките играчки Добра идея са колан, протмоне, запалка. Някои сайтове предлагат бутилки алкохол с персонализиран етикет. Ако разполагаш с повече пари и той е авантюристично настроен, то можеш да заложиш на ваучер за въздушна разходка по избор, с парапланер, паратрайк, мотоделтапланер или рафтинг. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 09:59#3Потребител#162759Потребител#162759НовакРегистрация: 08.11.15Град: Горна ОряховицаОтговори: 13от: Идеи за подарък за гаджето ми?Здравей, предполагам отдавна си купила подарък на гаджето си, ама ще препоръчам едно онлайн място, от където може друг с твоя проблем да си вземе нещо Banana.bg, на моя приятел мисля да му измисля нещо пак от там, тъй като е претенциозен доста. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.16 12:18#4mihaelakostovamihaelakostovaНовакРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 37от: Идеи за подарък за гаджето ми?Моника, интересна идея за подарък, никога не бих се сетила.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest