Ezine.bg»Форум»Дом»Търся Индустриална врата. Помогнете!

Търся Индустриална врата. Помогнете!

  • 17.11.15 12:02#1MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88Търся Индустриална врата. Помогнете!С мъжа ми има автосервиз от 5 години. Когато го отворихме направихме цялостен, но е нужна постоянна поддръжка. Сега трябва да го боядисаме и да сменим вратите нанова, но когато отидох да видя във фирмата, от която преди си купихме вратите, тя беше фалирала. Сега нямам никаква идея откъде мога да поръчам. Някой, ако някой е компетентен по темата, ще бъде много хубаво, ако ми помогне.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.15 02:39#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Търся Индустриална врата. Помогнете!Обърнете се към специализиран магазин за индустриални врати - има много такива. Може да разгледате в интернет пространството, както и на живо, в големите магазини...ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.16 10:50#3MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Търся Индустриална врата. Помогнете!Благодаря ти, разгледах ги вчера и си избрах. Мисля да отида и на място да я видя. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest