Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Аз съм бременна, а той иска да хойка по чужбина да си почива

Аз съм бременна, а той иска да хойка по чужбина да си почива

  • 03.01.16 08:46#1polipoliНовакРегистрация: 03.01.16Град: ВарнаОтговори: -Аз съм бременна, а той иска да хойка по чужбина да си почиваЗдравейте искам да попитам той ли е прав или аз....(според мене не трябва да го прави но кажете мнение и вие)

    Ето и въпросния проблем.. е поне за мене е така.
    Съпруга ми се готви да замине с двама приятели в друга държава за да посетят приятел живееш там. Когато чух това му казах че няма как да стане и той почна как така няма ..имам само два почивни дни и единия от дните е за да се видя с авери (а със въпросния от другата дъргава не са се виждали от одавна..) и щял да отиде за да си почине и да се съберат за да се наприказват.

    Ок съгласна съм да се вижда със приятели обаче той е семеен мъж а неговите авери не са и аз съм бременна как си мисли да ме остави за ден сама ми ако стане нещо как ще реагира бързо друго е ако е на близо...и аз му казах че искам да дойда за да се поразтъпча и той отново ...Не Не как така ние ще бъдем само мъже ти какво с нас (мъжете) и много се вбесих...

    Споделих с майка си това и тя е на мнение че женения мъж трябва да си седи на задните части а не да се размотава с не семейни мъже и то в друга държава
    Дайте съвет защото ще побеснея още повече... :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.16 04:42#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Аз съм бременна, а той иска да хойка по чужбина да си почиваЕ, какво пък толкова може да стане, остави мъжа си, все пак става въпрос само за един ден?!?!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.16 04:41#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Аз съм бременна, а той иска да хойка по чужбина да си почиваКак така няма да ти позволи да ходиш с него - та ти си му жена. Друг е въпросът ако се случи на път как ще може да се реагира, ако си в друга държава. Има ли вариант да те лъже и да не заминава с приятели, а с някоя жена?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest