Ezine.bg»Форум»Красота»Как да премахна мъх над горната устна?

Как да премахна мъх над горната устна?

  • 04.01.16 12:00#1ZaraZaraНовакРегистрация: 03.01.16Град: -Отговори: -Как да премахна мъх над горната устна?Здравейте! Аз съм момиче на 13 години и като повечето и връстнички имам нещо като мъх над горната устна. Адски ме е срам от това, не гледам хората в очите. Казах на майка ми, но тя отговори, че нямам нищо и да не се притеснявам, но не е така. Комплексирам се, а това не добре за момиче на моята възраст. Четох много неща в интернет и накрая реших да се опитам да го намаля с пинсета.

    Въпросите са ми дали след като махна космите ще има зачервяване и мога ли да го направя 1-2 часа преди да тръгна на училище? За колко време не растат космите? С какво трябва да почистя мястото след процедурата? Също така ви моля да ми кажете, ако използвате този метод, ефикасен ли е и доволни ли сте от него? Благодаря предварително за отговорите и наистина ще се радвам, ако ми отговорите!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.16 04:28#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Как да премахна мъх над горната устна?Ако ще ги премахваш с пинсета, го направи предния ден, преди училище, тъй като се получава зачервяване. Намажи мястото с мек крем, който ще го успокои. Космите растат според типа кожа, избиват след около седмица, може и две, при някои дори месец - всичко е индивидуално. Методът е ефикасен, ако черните косъмчета са единични. Така могат да се отстранят поединично и без много болка и проблеми. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.16 04:40#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Как да премахна мъх над горната устна?Когато пораснеш още малко може да обсъдиш сериозно с майка си вариантът за фото и лазерна епилация. Това решава проблемът буквално завинаги. Зоната е малка, нужни са само няколко процедури, вече не е чак толкова скъпо, както бе в миналото. Много мои познати се възползваха. Болка има, но тя е еднократна и отшумява за секунда - със сигурност по-добре от дърпането с пинсетата през два дни.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.16 02:17#4MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Как да премахна мъх над горната устна?По-добре ги остави за сега и изчакай малко да пораснеш и си направи една лазерна епилация. Аз моето мъхче го премахнах с лазерна епилация в Инканто Център, който се намира на бул. Патриарх Евтимий 71 в София и вече няма и спомен от мъхчето. С пинсета може да ти излезат малки и неприятни пъпчици след това.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.18 05:34#5Потребител#186706Потребител#186706НовакРегистрация: 05.03.17Град: -Отговори: 10от: Как да премахна мъх над горната устна?Най-ефикасният метод е с лазерна епилация.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.18 09:10#6Потребител#203114Потребител#203114НовакРегистрация: 15.12.17Град: -Отговори: 50от: Как да премахна мъх над горната устна?Какво реши да направиш в крайна сметка?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest