Ezine.bg»Форум»Здраве»Искам да пия противозачатъчни

Искам да пия противозачатъчни

  • 11.01.16 12:00#1ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10Искам да пия противозачатъчниЗдравейте. На 16 години съм, приятеля ми е на 19. Заедно сме от 5 месеца. Ползваме презервативи, но понякога се случва така, че да нямаме и не се пазим. Майка ми знае, че водя полов живот. Говорили сме си за гинеколог, но аз така и не съм се решавала. Срам ме е. Искам да започна да пия противозачатъчни, но дали ще ми изпишат като се има в предвид възрастта ми?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.16 04:31#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Искам да пия противозачатъчниРазбира се. Но трябва да отидеш, за да ти предпише правилните хапчета. Плюс това няма нищо страшно, просто рутинен преглед, не се притеснявай.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 03:20#3MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Искам да пия противозачатъчниНе е хубаво да привикваш към противозачатъчните от толкова малка,малко или много те оказват влияние на хормоните ти.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest