Ezine.bg»Форум»Съновник»Сънувах ужасен кошмар

Сънувах ужасен кошмар

  • 15.01.16 05:48#1Потребител#164742Потребител#164742НовакРегистрация: 15.01.16Град: -Отговори: -Сънувах ужасен кошмарЗдравейте, за първи път пиша тук. Днес сънувах най-ужасният си кошмар, в съня си живеех в къщи с жена(вещица) и дядо си, баща ми го нямаше.... Така тази жена изобщо не ме харесваше, дядо ми и той. Искаше да убие мен и приятелят ми и ми беше пратила върколаци. В момента в който разбрах започнах да се крия зад всеки по-голям предмет в къщи, а тя беше разтворила прозорците за да влязат вълците.....

    Докато се криех дядо ми ни намери, беше ме страх :x: в края на кошмара си бяхме се заключили в банята с приятеля ми защото беше най защитено и някой се опитваше да разбие вратата той каза" дойдоха, надушвам яйца" а и вещицата искаше да си развали заклинанията защото и се извиних и и казах ме сама ще си тръгна. Тогава реших да се обадя на баща си и хоп, разбрах че сънувам, стиснах силно очи и се озовай в леглото си.... Още ме е страх да заспя, моля ви помогнете ми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 04:29#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Сънувах ужасен кошмарИмам много теории за сънищата с вещици, но не мисля, че има проблем да заспиш. Това е само сън и всичко в него трябва да се приема метафорично. Та, ето какво може да е :

    Видиш ли в съня си вещица и се изплашиш, избягаш от нея, значи че ще преодолееш опасност.

    Сънуваш ли, че вещица те хваща или докосва, значи ти предстоят проблеми.

    Ако победиш вещица с хитрини, значи и враговете ти ще ти помагат.

    Сънуваш ли, че вещица прави магии, те очакват спорове, раздяла с партниора, с близки, с колеги.

    Сънуваш ли, че молиш за услуга вешица, означава че скоро ще използваш измами, за да осъществиш желаното.

    Каквото и да е, сънят множе да е символичен. Бъди предпазлива и не пускай непознати и хора, на които нямаш доверие в дома. Някой може да се опита да навреди на семейството ви - не го позволявай, оглеждай се за знаци.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest